Reklama

"M jak miłość": Sławek Uniatowski opuścił szpital. Dlaczego tam trafił?

Jeden z aktorów występujących w "M jak miłość" zdradził na Instagramie, że trafił do szpitala! Sławomir Uniatowski, bo właśnie o nim mowa, opublikował na swoim koncie zdjęcie, które mogło zaniepokoić internautów. Szpitalna sala i charakterystyczny strój, jaki miał na sobie gwiazdor, wskazywały na to, że aktor spędził w placówce jakiś czas. Dziś wokalista i aktor napisał, że właśnie opuścił placówkę. Co dolegało aktorowi?

Niedawno w mediach społecznościowych pojawiła się informacja na temat pobytu Sławomira Uniatowskiego w szpitalu.

Aktor wcielający się w postać Leszka w "M jak Miłość" przekazał fanom, że jest już po zabiegu, wspominając również o opuszczeniu placówki.

Zobacz też: "M jak miłość": Powrót Leszka z nową ukochaną?

Co dolega aktorowi?

Reklama

Chociaż on sam nie zdradził, dlaczego znalazł się pod opieką lekarzy to - jak podają kolorowe media - było to związane z zabiegiem ortopedycznym. Aktor opuścił już szpital, o czym wczoraj poinformował na swoim InstaStory:

"Wychodzę. Dziękuję wszystkim z dobre słowo" - przyznał.

Sławomir Uniatowski w ostatnim czasie prowadził mocno aktywny tryb życia; aktor, który w "M jak miłość" wciela się w rolę Leszka Krajewskiego - ukochanego Joasi Chodakowskiej (Barbara Kurdej-Szatan) - obecnie pracuje także nad nową płytą.

Zobacz też: Operacja gwiazdy "M jak miłość"! Co przytrafiło się Sławkowi Uniatowskiemu?

Ostatnio gwiazdor musiał jednak nieco zwolnić swój tryb pracy, a wszystko właśnie za sprawą jego wspomnianej wizyty w szpitalu oraz zabiegu, któremu się poddał. Jak zapewnił w rozmowie z portalem: "Plejada.pl" jego agent zapewnił, że wszystko przebiegło pomyślnie:

"(...) Nie ma już żadnych obaw, które wcześniej były. Teraz przed nim rekonwalescencja (...)".

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz też: Niepokojące zachowanie Justina Biebera względem żony? Do sieci trafiło wideo. Hailey zabiera głos :: Magazyn :: RMF FM

Autor: Sabina Obajtek


RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje