Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368266
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość“: Sensacja! Lilika i Mateusz wyjadą z Grabiny?

Na wielkie zmiany zanosi się w nowym sezonie sagi rodu Mostowiaków. Z przecieków ze scenariuszy najpopularniejszego niezmiennie od lat polskiego serialu wynika, że Liliana i Mateusz Mostowiakowie zamierzają opuścić Grabinę. Czy to oznacza, że grający ich Monika Mielnicka i Krystian Domagała odchodzą z "M jak miłość“?


Po wakacyjnej przerwie młodzi Mostowiakowie przystąpią do egzaminu dojrzałości. Jak udało się nam dowiedzieć, Liliana, żona Mateusza, marzy o tym, by studiować psychologię na prestiżowym Uniwersytecie Warszawskim, co automatycznie będzie się wiązać z koniecznością wyprowadzki z Grabiny do stolicy.

Reklama

Jak do tych marzeń podejdzie Mateusz? Będzie bardzo dumny z ambicji swojej żony i w pełni poprze jej plany. Dowodem tego będzie laptop, który młody Mostowiak podaruje Lilce w prezencie.

Syn Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski) dojdzie do wniosku, że psychologia to idealny kierunek studiów dla jego drugiej połowy. Pomoże jej definitywnie uporać się z traumą po gwałcie, a takže z bolesnymi przeżyciami z domu rodzinnego. Nie zapominajmy, że Liliana ma ojca alkoholika, który jeszcze niedawno znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną Krystyną (Dorota Chotecka) i dziećmi. Mało tego: aktualnie stary Banach (January Brunov) wszelkimi metodami zabiega o to, by odebrać im dach nad głową!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje