Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365618
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Seniorki łapią złodzieja!

Po napadzie na Marka w Lipnicy aż huczy od plotek. Mieszkańcy obawiają się kolejnych ataków... A bandyci tym razem uderzają na sklep Mostowiaka. Zapraszamy na 1057. odcinek "M jak miłość", a w nim...


Reklama

Gdy Kisielowa zauważa rano próbę włamania, od razu wzywa policję. Wygląda na to, że złodziei ktoś spłoszył - bo choć zamki są zniszczone, z lokalu nic nie zniknęło. Jednak seniorka i tak rzuca Staszkowi miażdżące spojrzenie:

- Jezu święty, dziś wtorek, jak zwykle przyszłam przed dziesiątą i krew mnie zalała! Człowiek już w biały dzień nie może się czuć bezpiecznie! A policja nic nie robi, tylko bąki zbija! Jak by wam tak pensje poobcinali, to od razu inaczej zaczęlibyście pracować!

Żona Kisiela z trudem panuje nad emocjami - pewna, że Dominik pozostanie bezkarny. A kilka godzin później, gdy do sklepu zagląda akurat Barbara, rozpoznaje na ulicy Bartka... Złodzieja, który grasował niedawno na cmentarzu. 

- Baczność, uwaga! To jeden z tej bandy... Baśka, weź ty dzwoń do Staszka, ale już!

Seniorka nie waha się ani sekundy - i rusza do akcji. Najpierw zwabia chłopaka na zaplecze... a po chwili zamyka na klucz!

- Mam cię, draniu! Skubańcu jeden! Zgnijesz w więzieniu na wieczne potępienie!

Obie kobiety z całej siły opierają się o drzwi - tak, by bandyta nie mógł ich wyważyć i uciec...

Jaki będzie finał? Emisja 1057 odcinka "M jak miłość" - we wtorek, 14 kwietnia - zobacz koniecznie!


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje