Reklama

"M jak miłość": Rozwód Izy i Marcina?!

Po wakacjach pogrążeni w głębokim kryzysie małżeńskim Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) staną w obliczu konieczności odpowiedzi na dwa zasadnicze pytania: czy istnieje jakakolwiek szansa na uratowanie ich związku i czy oboje naprawdę tego chcą?


Zdradzamy, że w 1595. odcinku sagi rodu Mostowiaków, który telewizyjna Dwójka wyemituje na początku września po zakończeniu wakacyjnej przerwy, podczas wizyty Izy z dziećmi, Mają (Laura Jankowska) i Szymkiem (Stanisław Szczypiński), w Grabinie Marysia (Małgorzata Pieńkowska) wprost zapyta młodą Chodakowską o to, jak układają się jej sprawy z mężem.

W odpowiedzi Rogowska usłyszy, że, niestety, nic się nie zmieniło, a jeśli nawet już, to na gorsze. Marcin wciąż nie potrafi wybaczyć ukochanej tego, że nie opowiedziała mu szczerze o koszmarze, jaki zgotował jej Bosacki (Dariusz Kordek) w czasie delegacji z Michałem (Paweł Deląg) do Krakowa. Z tego powodu stracił do niej zaufanie i nie jest w stanie przejść nad tym do porządku dziennego.

Reklama

- Nie wiem już co robić... - zwierzy się autentycznie podłamana Iza Marii.

W tym samym odcinku Chodakowski przyjedzie do Grabiny w odwiedziny do dzieci. Wieczorem cała rodzina wróci do domu w Warszawie. Iza nieśmiało zapyta męża, czy zostanie na noc, czy znów ma zamiar nocować w biurze agencji.

- Spróbujemy walczyć albo czeka nas rozwód - taka kwestia padnie między pogrążonymi w głębokim kryzysie małżonkami w 1595. odcinku "Emki".

Czy Iza i Marcin zdołają uratować swoje małżeństwo?

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje