Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365552
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Rozłam w rodzinie

Tomek wciąż ukrywa Wojtka przed kuratorem... I wpada przez to w kłopoty. Jaką cenę zapłaci za złamanie prawa? Zapraszamy na 1080. odcinek "M jak miłość", a w nim...Reklama

Kurator - wraz z aspirantem Staszkiem - dociera aż do Grabiny. I przekonuje Mostowiakową, że jej były zięć porwał syna. A Barbara od razu dzwoni do Chodakowskiego, żądając wyjaśnień.

- Mamo, nie denerwuj się... Przykro mi, ale to wszystko jest dość skomplikowane, dla mnie też... Nie chciałem jeszcze was w to wciągać...

Tomek, zawstydzony, z trudem dobiera odpowiednie słowa... A seniorka w końcu wybucha:
- Jak mam się nie denerwować?! Przed chwilą był u nas kurator z nakazem sądowym, szukał Wojtusia, powiedział, że go ukrywasz! Chcemy z ojcem wiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi! Co się dzieje z Gosią i co wy w ogóle wyrabiacie!

- Mamo, obiecuję, że przyjadę i wszystko wam wyjaśnię... Tak szybko, jak będę mógł! Ale teraz naprawdę nie mogę... Dopiero za kilka dni...

- Tomek, ja się nie dam zbyć! Ty dobrze wiesz, że ja byłam... i nadal jestem całym sercem po twojej stronie... Ale nie podoba mi się to, że nie mówisz nam prawdy! Powiedziałeś, że Małgosia jest w takim stanie, że nie chce kontaktować się z nami ani z nikim, że nie jest w stanie zająć się dzieckiem... A teraz o nie walczy!

- Mamo, ja cię bardzo przepraszam, to naprawdę nie jest rozmowa na telefon...

- Ale ja nic z tego nie rozumiem! Marek mi tu mówił o jakiejś konwencji haskiej... Jaka konwencja, o co chodzi?! Chcesz odebrać Gosi dziecko? Czy ty wiesz, co to znaczy zabrać matce dziecko?!

Chodakowski, załamany, rozmowę z teściową w końcu ucina. A kilka godzin później odbiera kolejny niepokojący telefon... tym razem od swojego przełożonego z CBŚ.

- Witam, szefie, w czym mogę pomóc?

- Dzień dobry, panie Tomku... Mnie w niczym. Ale sobie jak najbardziej... Chcę, żeby pan się stawił w sądzie i złożył oświadczenie o miejscu pobytu syna. Dostałem dziś telefon w tej sprawie. Powiedziałem, że jest pan na urlopie bezpłatnym, ale ta sprawa nie może tak wyglądać!

Czy Tomek - przez walkę, którą toczy z Małgosią - utraci nie tylko pracę... ale także rodzinę? A Barbara, zraniona, opowie się w końcu po stronie córki? Odpowiedź wkrótce... w premierowych odcinkach serialu - tylko na antenie TVP 2!


www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje