Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363085
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Rozbije ich związek?

Jurek wciąż nachodzi Alę i próbuje zmusić dziewczynę, by zgodziła się na jego kontakty z córką. Czy zdoła byłą żonę zastraszyć i dopnie swego?
Reklama

- Nie, nie pozwolę ci zabrać Basi na weekend i kropka. Nie taka była umowa! - Ala rzuca Domańskiemu gniewne spojrzenie.

Ojciec Basi wzrusza tylko ramionami: - Umowę możemy, jeśli sobie tego życzysz, renegocjować przed sądem...

- Przed jakim sądem? Przed tym, który wiele lat temu pozbawił cię praw rodzicielskich? Nie masz żadnego prawa do mojej Basi!

Paweł, zirytowany, próbuje Jurka wyprosić: - Ala chciała to załatwić polubownie, ale jak pan tak stawia sprawę, to... do widzenia.

Jednak mężczyzna go ignoruje: - Z tobą nie rozmawiam, nie jesteś stroną w tym sporze!

- Pomyłka, sporu już nie ma, dostałeś odpowiedź. To teraz do widzenia!

- Ala, ty wiesz, że ja nie odpuszczę, zwrócę się do sądu...

- Powtórzę to ostatni raz: do widzenia! - Zduński, coraz bardziej wściekły, podnosi głos... I dopiero to sprawia, że Domański zmienia ton.   

- Okay, nie ma co się denerwować... Przepraszam, przesadziłem! Zależy mi po prostu na kontaktach z Basią... A wydaje mi się, że próbujecie mi to utrudnić. A ja bardzo chcę się z nią widywać... Więc może... moglibyśmy wypracować jakiś kompromis?

Jurek nagle uspokaja się - i wyciąga rękę na zgodę. A po chwili przyjmuje wszystkie warunki stawiane przez Alę. Okazuje się jednak, że... znów kłamie. Bo jeszcze tego samego dnia spotyka się z prawnikiem - i wypowiada Pawłowi wojnę.

- Wiem, mecenasie, że robi pan takie rzeczy i chcę, żeby pan prześwietlił tego Zduńskiego na wylot! Muszę wiedzieć o nim wszystko: znać stan jego konta, proszę też sprawdzić, czy spłaca kredyty... Może ma jakieś inne długi, jeśli tak, to ile i u kogo. Chcę też wiedzieć, jaka jest kondycja finansowa bistro. Nie pozwolę, żeby ten facet bezkarnie wchodził mi w drogę!

Czy ojciec Basi naprawdę może Pawłowi zaszkodzić i zepsuć jego związek z Alą?

Dowiedz się więcej na temat: m jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje