Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363057
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Romantyczne zaręczyny Pawła i Ali!

Klamka zapadła: Paweł (Rafał Mroczek) i Ala (Olga Frycz) zostaną małżeństwem. Tuż po oficjalnych zaręczynach zakochani przystąpią do załatwiania formalności związanych ze ślubem!Reklama

Ale jeszcze przed oświadczynami Zduński wystąpi do sądu z wnioskiem o przysposobienie Basi (Gabrysia Raczyńska), córeczki swojej ukochanej.

Zaręczyny okażą się wielką niespodzianką dla Ali. Paweł przygotuje je w tajemnicy przed nią w Grabinie. A pomagać mu w tym będą: Lucjan (Witold Pyrkosz), Marek (Kacper Kuszewski), Mateusz (Kacper Domagała) oraz Antek (Kuba Jankiewicz).

Cudowna wycieczka nad staw

Ujawniamy, że w 1068. odcinku "Emki“ (emisja we wtorek 27 maja) Zduński - razem z Basią - namówi ukochaną na podróż z zawiązanymi oczami i zawiezie dziewczynę nad staw, który wcześniej rodzina Mostowiaków ozdobi kolorowymi lampionami. Paweł padnie na kolana, po czym wyciągnie pudełeczko z pierścionkiem i zapyta Alę, czy zechce zostać jego żoną. Ona oczywiście powie "tak". Następnie wszyscy bliscy zaczną składać młodym gratulacje.

Niestety, w drodze powrotnej do Warszawy Ala odbierze telefon od swojego pierwszego męża Jurka (Michał Czernecki), który poinformuje ją, że wystąpił do sądu z wnioskiem o przywrócenie mu władzy rodzicielskiej.

Obrączki w prezencie

W następnym odcinku zaręczonych odwiedzi Maria (Małgorzata Pieńkowska). Będzie pytać o termin ślubu i wręczy młodym prezent: obrączki z jej pierwszego małżeństwa z Krzysztofem Zduńskim (Cezary Morawski).

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z pełnych romantyzmu zaręczyn Ali i Pawła.

 

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje