Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 371785
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Romans uczennicy z młodym nauczycielem?

Do obsady "M jak miłość" dołączył 32-letni Wojciech Świeściak, na co dzień aktor Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu. Widownia serialowa może go kojarzyć z "Przyjaciółek", "Pierwszej miłości", "Na sygnale" czy "Ojca Mateusza". W jakiej roli przystojnego aktora zobaczą fani "Emki"?

Zdradzamy, że w 1584. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 20 kwietnia o godz. 20.55 w TVP2) Ania (Gabriela Świerczyńska), rozmawiając z Basią (Gabriela Raczyńska) pod szkołą, o mały włos nie doprowadzi do zderzenia z jadącym na hulajnodze młodym, bardzo atrakcyjnym mężczyzną. Chwilę później dziewczyny odkryją, że ów mężczyzna to ich nowy polonista i jednocześnie wychowawca  Adam Warecki... Dyrektor szkoły oficjalnie przedstawi go całej klasie.

Reklama

Zabójczo przystojny nauczyciel od pierwszej chwili zaskarbi sobie sympatię uczniów.

- Najpierw chciałbym, żebyśmy się trochę poznali... Zróbmy tak: powiedzcie, jak macie na imię i co lubicie robić w wolnym czasie... - zaproponuje na powitanie.

- Ja zacznę! Mam na imię Adam - dla was profesor Warecki - i lubię... jeździć na hulajnodze! - doda.

Nastolatkom od razu zabiją szybciej serca... Zwłaszcza Ani, która natychmiast zapisze się do kółka polonistycznego. Dzięki temu młoda Wojciechowska zacznie się spotykać z Wareckim także po lekcjach. Z każdym dniem nastolatka będzie coraz bardziej oczarowana sympatycznym belfrem...

Czyżby kroił się romans uczennicy z młodym nauczycielem?

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama