M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 355987
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Romans Natalki i Rafała trwa!

Marek jest przekonany, że Natalka odzyskała rozsądek i już dawno zapomniała o "miłości" do Rafała... Który nie dość, że był jej nauczycielem, to jeszcze do tego ma żonę. A nastolatka znów okłamuje rodzinę! Zapraszamy na 1084. odcinek "M jak miłość", a w nim...


Ciąża, której nie było

Reklama

Przypomnijmy, że w 1046. odcinku "Emki" Natalka niespodziewanie zdobyła się na szczerość i wyznała ojcu, że jest szaleńczo zakochana. Poinformowała także Annę, że zaszła w ciążę. Nie chciała jednak zdradzić, kim jest ojciec jej dziecka... Za to obawiała się, że zostanie karnie wyrzucona ze szkoły.

Marek przeżył istny horror. Koniecznie chciał dowiedzieć się, z kim jego córka się spotyka i kto ją skrzywdził. Bez skutku. Anna też nie zdołała wyciągnąć od siostrzenicy sekretu. Dopiero Ewa namówiła Natalkę na zwierzenia. I to właśnie ona uzyskała informację, że nastolatka wdała się w romans z nauczycielem Rafałem Wiśniewskim (Michał Rolnicki), który na dodatek ma żonę... Wściekły Marek zapowiedział, że zabije belfra...

Na szczęście Anna zabrała siostrzenicę do ginekologa - gdzie okazało się, że dziewczyna wcale nie spodziewa się dziecka. Wszyscy odetchnęli z ulgą, a Anna pojechała do rzekomego ojca i urządziła mu karczemną awanturę.

- Ma pan żonę i uwodzi pan takiego dzieciaka?!

- O, przepraszam! Jeśli już, to Natalka mnie uwiodła! Chodziła za mną, wydzwaniała, nie dawała mi spokoju...

- A pan, żeby się jej pozbyć, zaczął z nią sypiać?! Jeśli jeszcze raz zbliży się pan do Natalki, to straci pan pracę i żonę! Wszystko! Naślę na pana policję i prokuratora! - zagroziła Gruszyńska.

Romans trwa!

W 1084. odcinku "Emki" Natalka zdecyduje się wyznać prawdę swojej siostrze:

- Rafał do mnie wrócił. Rzucił żonę i wyjeżdżamy razem na wakacje...

A Ula - słysząc romantycznego "newsa" - jest w szoku. 

- O kurczę!

- Tylko pamiętaj, ojciec nie może się dowiedzieć!

- Jasna sprawa... Ale wiesz, że prędzej czy później się dowie? I wtedy was zabije. Najpierw jego, potem ciebie. Jezu, podwójny pogrzeb, podwójna biała trumna... Będzie się działo!

- Może i tak, ale tych wakacji i tak nikt mi nie odbierze!

- No, to rodzinka może być z nas dumna... Ty romansujesz z żonatym facetem, a ja chodzę z kryminalistą!

Jaki będzie finał? Czy Marek pozna sekret córki... i w końcu rzuci się na Rafała z pięściami? Odpowiedź wkrótce - tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!


Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje