Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388495
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Rewolucja w życiu Budzyńskiego! Wszystko przez Adama

W powakacyjnych odcinkach widzowie będą mogli śledzić dalsze perypetie Andrzeja Budzyńskiego. Trzeba przyznać, że scenarzyści nie dadzą odsapnąć granemu przez Krystiana Wieczorka bohaterowi i do problemów w życiu osobistym, dołożą jeszcze zawodowe zawirowania. Już we wrześniowych odcinkach okaże się, że w wyniku przegranego zakładu, Adam Werner stracił kancelarię, którą dotąd prowadził z przyjaciółmi i konieczna będzie przeprowadzka do nowego lokalu. Choć póki co nie wiadomo, jak będą się prezentowały wnętrza nowej siedziby prawników, na instagramowym profilu Krystiana Wieczorka pojawiło się zdjęcie, które zdradza co nieco szczegółów.

Wpadka Adama

Po wakacjach losy bohaterów "M jak miłość" zapowiadają się zarazem emocjonująco i dramatycznie. Katastrofalne będzie wyznanie Wernera o wstrząsających skutkach decyzji, którą podjął.

- Przegrałem zakład, do końca miesiąca musimy wynieść się z kancelarii.

Te słowa wypowiedziane przez Wernera do Kamila (Marcin Bosak) i Anity (Melania Grzesiewicz) rozpoczną wielką lawinę nieszczęść nie tylko w ich karierze, ale przede wszystkim w życiu mecenasa Andrzeja Budzyńskiego, który odtąd będzie się musiał zmagać z dodatkowymi problemami. Przypomnijmy, że tuż przed przerwą wakacyjną bohater grany przez Krystiana Wieczorka dopuścił się zdrady, w wyniku której jego kochanka zaszła w ciążę. Wiadomo już, że po wakacjach jego błąd wyjdzie na jaw, a zdruzgotany Budzyński będzie musiał poradzić sobie nie tylko z reakcją Magdy, ale i z pogarszającym się stanem zdrowia Julii.

Reklama

Nowa kancelaria

Choć sytuacja będzie nadzwyczaj trudna, Budzyńskiemu i Wernerowi uda się znaleźć nowe miejsce, w którym urządzą kancelarię. Świadczyć może o tym najnowszy instagramowy post na profilu Krystiana Wieczorka. Aktor zamieścił zdjęcie z planu "M jak miłość", do którego zapozował najprawdopodobniej z jednego z pomieszczeń nowej kancelarii Budzyńskiego i Wernera.

Mimo że problem z kancelarią szybko się rozwiąże, o wiele trudniej będzie Budzyńskiemu doprowadzić do porządku sprawy prywatne. Co dalej z jego małżeństwem i relacją z Julią? Tego dowiecie się już niebawem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama