M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 311581
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Radek ma dziecko z dziewczyną, z którą chodził do liceum?

Górecki (Wojciech Wysocki) nie będzie zachwycony tym, że jego córka związała się z Radkiem (Tomasz Włosok). - Ty w ogóle nie znasz tego chłopaka, nic o nim nie wiesz - powie Oldze (Katarzyna Grabowska). Okaże się, że Jerzy odkrył, iż Małkowski może być ojcem dziecka koleżanki ze szkoły. Do poczęcia miało dojść przed laty.


W 1316. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 26 września o godzinie 20.50) Górecki otrzyma od zaprzyjaźnionej agencji detektywistycznej, której zlecił prześwietlenie przeszłości Radka, raport na temat Małkowskiego. Wynikać z niego będzie, że chłopak ma dziecko!

Reklama

- Zostawił je. Nie płaci alimentów... To była szkolna miłość, chodził z tą dziewczyną do liceum, a ona teraz ledwie wiąże koniec z końcem. Moje informacje są sprawdzone - powie Jerzy Piotrowi (Marcin Mroczek).

Zduński stwierdzi, że musiała zajść jakaś pomyłka, bo Radek - choć w przeszłości rzeczywiście sporo narozrabiał - jest dobrym człowiekiem i na pewno nie zostawiłby swojego dziecka na pastwę losu.

Górecki postanowi skompromitować Radka w oczach Olgi i namówi dawną dziewczynę Małkowskiego, by razem z córeczką odwiedziła byłego ukochanego w Bistrze za Rogiem. W 1317. odcinku "Emki" (emisja w TVP2 w poniedziałek 2 października o godzinie 20.50) Kasia (Oliwia Nazimek) zjawi się w kawiarni w towarzystwie uroczej Kalinki (Helena Kijewska).

- Ja do Radka, pracuje tutaj? - zapyta Olgę.

- Chciałam mu zrobić niespodziankę, dlatego wzięłam ze sobą Kalinkę. Tak dawno się nie widzieli - doda.

Górecka będzie w szoku, gdy Kasia powie jej, że Kalinka jest córką Radka. Natychmiast zażąda od Małkowskiego wyjaśnień.

- Kaśka to moja koleżanka ze szkoły, w ostatniej klasie zaliczyła wpadkę. Koleś się na nią wypiął. Nie wiesz, jak to jest w małych pipidówkach, kiedy laska zostaje sama z dzieciakiem. Pomagałem im jak mogłem, ale przysięgam ci na wszystko - to nie jest moje dziecko - wyzna jej Radek, po czym zasugeruje, że Kasia nieprzypadkowo odwiedziła go właśnie teraz...

- Powiedziała mi, że twój ojciec był u niej wczoraj, a dziś przysłał po nią samochód. Bardzo mu zależało, żebyście się poznały - powie Oldze.

Po rozmowie z Radkiem Olga pojedzie do ojca. Wykrzyczy mu prosto w twarz, że manipuluje ludźmi, a jego informatorzy, którym zlecił wygrzebanie brudów na temat jej chłopaka, musieli pomylić Małkowskiego z kimś innym.

- Ta mała nie jest jego dzieckiem. Odczep się od nas w końcu! - krzyknie.

Czy Górecki udowodni córce, że jednak ma rację i Radek jest tatą Kalinki? Czy uda mu się przekonać Olgę, by nie wierzyła w to, co mówi jej Małkowski, bo - według jego opinii - chłopak chce po prostu dobrać się do jej pieniędzy?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje