Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364504
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Przed nimi trudny okres

Złamane serca i dramatyczna walka o życie...


Reklama

Kris przyleci ze Stanów i zajrzy do kawiarni, by porozmawiać z Anną... A podczas spotkania wyzna, że Ewa trafiła w USA do szpitala i znów walczy z rakiem. Mężczyzna przywiezie też napisany przez przyjaciółkę list, w którym Ewa, świadoma, że wkrótce może umrzeć,  poprosi rywalkę, by po jej odejściu zaopiekowała się całą rodziną.

Gruszyńska, czytając jej słowa, nie będzie umiała pohamować łez.  

"Gdybym nie wyszła z tego, obiecaj mi, że zajmiesz się Markiem, dziećmi, że będziesz ich wspierać. Jeszcze raz proszę, nie mów o niczym Markowi...".

Trudne wyznanie czeka też Zawadzkiego. Szef bistro zdobędzie się w końcu na odwagę - i opowie Oldze o spotkaniu z Sylwią... I o tym, jak na nowo rozkwitła ich miłość.

A siostra Ali znów będzie miała złamane serce...

Tymczasem Agnieszka postanowi wyjechać na kilka miesięcy do Szczecina. W drodze na lotnisko panią prokurator zatrzyma jednak pewien przystojny - i wciąż szaleńczo w niej zakochany - policjant...

- Jeśli teraz wyjedziesz, wszystko się posypie, nie widzisz tego? Jakoś sobie z tym wszystkim poradzimy... Tylko zostań... Zostań, proszę! Czy Tomek powstrzyma ukochaną przed wyjazdem?

 

 

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje