Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364098
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Prawda o Małgosi

Tomek znów odwiedza Grabinę i w końcu wyznaje Barbarze prawdę o swoim konflikcie z Małgosią. Czy była teściowa uwierzy w jego słowa? Zapraszamy na 1081. odcinek "M jak miłość", a w nim...


Reklama

- Chciałem wam tego zaoszczędzić, ale - jak widać - nie udało się. I to nie jest tak, że chcę Gosię skrzywdzić, ukarać ją, odebrać jej Wojtka... Nie. Po prostu nie chcę oddać naszego syna, jakkolwiek by to niedorzecznie zabrzmiało... sekcie! Walczę z nimi, a nie z waszą córką. Bo jeśli Wojtek do nich trafi, to wy też być może już nigdy go nie zobaczycie...

Chodakowski spogląda z napięciem na Mostowiakową... A w oczach Barbary od razu pojawia się ból:

- Naprawdę nic już nie można zrobić? Jakoś ją z tego wyrwać, jakoś jej pomóc...?

- Mamo, przecież mnie znasz... Gdyby to było możliwe... nigdy w życiu bym Gośki tam nie zostawił! Nigdy w życiu. Po moim trupie!

I w końcu, tuż przed wyjazdem byłego zięcia z Grabiny, Mostowiakowa ciężko wzdycha:

- Wiesz, kilka razy próbowałam się do Gosi dodzwonić... ale ani razu nie odebrała. Zostawiłam jej kilka wiadomości, wysyłałam smsy i też nic... Cisza. Nie mogę tego pojąć... Wiesz, co mnie przekonuje, że Gosia nie jest sobą, że dzieje się z nią coś bardzo złego? To, że nie chce rozmawiać z Wojtusiem. Z jednej strony chce odzyskać dziecko, a z drugiej nie odbiera od niego telefonów? To znaczy, że moja córka całkiem się pogubiła... Serce mi zaraz pęknie, ale muszę to powiedzieć. Nie oddawaj im Wojtusia!

Co wydarzy się dalej? Czy Tomek wygra walkę w sądzie - i ochroni syna przed sektą? A jeśli nie, czy Barbara pomoże mu Wojtka ukrywać, nawet działając wbrew prawu? Odpowiedź wkrótce... tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!


Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje