M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 312726
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“M jak miłość": Poznajcie nową Małgosię Chodakowską!

Niebawem Barbara Kurdej-Szatan przyleci z USA do Polski jako... Małgosia Chodakowska. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że sympatyczna blondynka z reklamy jednej z sieci telefoni komórkowej zastąpi Joannę Koroniewską w “Emce". Sprawdź szczegóły!


Reklama


O tym, że Basia Kurdej-Szatan ma dołączyć do stałej obsady sagi rodu Mostowiaków, plotkuje się już od wielu tygodni. Tyle że Tadeusz Lampka, producent "Emki“, nabrał wody w usta i ani nie zaprzeczał, ani nie potwierdzał tej informacji. I zapewne właśnie dlatego pojawiło się kolejne sensacyjne doniesienie, że aktorka wyleciała z obsady, zanim jeszcze trafiła na plan najpopularniejszej polskiej telenoweli!

Mamy oficjalne potwierdzenie!

- To prawda, że Barbara Kurdej-Szatan podpisała umowę na rolę w "M jak miłość“ - potwierdza nam oficjalnie Karolina Baranowska z firmy MTL Max Film produkującej sagę rodu Mostowiaków. - Formalnie będzie związana z naszym serialem począwszy od 1 stycznia 2014 roku, na planie jednak po raz pierwszy pojawi się najprawdopodobniej dopiero w lutym.

Wszystko wskazuje na to, że odcinki z jej udziałem trafią na antenę telewizyjnej "Dwójki“ we wrześniu 2014 roku, czyli na start ramówki jesiennej. Lecz produkcja nie wyklucza także, że Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w ostatnim czerwcowym odcinku. Zależy to od tego, kiedy TVP zdecyduje się zakończyć emisję odcinków wiosennych.

Natomiast oczywistą nieprawdą są doniesienia, jakoby aktorka została wyrzucona z "Emki“ za udział w "Pierwszej miłości“.

- Z tego, co nam wiadomo, jej rola w "Pierwszej miłości“ będzie epizodyczna - dodaje Karolina Baranowska. - U nas aktorka zastąpi Joannę Koroniewską, która grała Małgosię Chodakowską, wiarołomną żonę Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk).

Tymczasem w 1035. odcinku (emisja 27 stycznia) Tomek  wróci z USA i wyzna swojej przyjaciółce Agnieszce (Magdalena Walach), że definitywnie rozstał się z Małgosią.

W tym samym odcinku Małgosia zdobędzie się wreszcie na odwagę i napisze list do swojej siostry Marty (Dominika Ostałowska), w którym poinformuje ją, że zdecydowała się wrócić do swojego pierwszego męża Michała (Paweł Okraska).

Jak łatwo się domyślić, rozstanie Małgosi i Tomka będzie ciosem prosto w serce dla Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz). Senior Mostowiak osobiście przeprosi zięcia i powie, że wstydzi się za własną córkę. Uczyni to w 1041. odcinku (emisja 17 lutego). 

Ciekawostką jest to, że Barbarę Kurdej-Szatan zobaczymy w nowej czołówce “M jak miłość", która będzie emitowana już od lutego 2014 r.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z planu nowej czołówki “Emki" z udziałem Barbary Kurdej-Szatan i Andrzeja Młynarczyka. Czy pasują do siebie jako Małgosia i Tomek?

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje