Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364516
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“M jak miłość": Poznajcie nową dziewczynę Łukasza!

Łukasz Wojciechowski (Adrian Żuchewicz) przedstawi wkrótce swojej mamie (Dominika Ostałowska) i ojczymowi (Krystian Wieczorek) nową dziewczynę. Sprawdźcie, kim jest Kamila (Iga Górecka)!


Reklama


Ujawniamy, że w 1114. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 27 stycznia o godz. 20.40 w TVP2) Łukasz  zaprosi matkę i jej męża na wernisaż wystawy biżuterii, którą projektuje siostra jego nowej dziewczyny Kamili. Stanie się to okazją do przedstawienia jej rodzinie.

Młody Wojciechowski zdradzi przy tym, że Kamila studiuje etnografię i planuje wyjechać na rok do Kolumbii.  Sam też postanowił wziąć urlop dziekański, żeby jej towarzyszyć.  Co na to Marta? Cóż, nietrudno to przewidzieć - oczywiście nie będzie tym zachwycona. 

Warto wspomnieć, że wcielająca się w postać Kamili Iga Górecka od 2003 roku pracuje jako modelka. Ma 175 centymetrów wzrostu, a w talii 60 cm. Rola w “M jak miłość" nie jest bynajmniej jej aktorskim debiutem. Uważni widzowie seriali mogą kojarzyć ją z “Na sygnale", “Ojcem Mateuszem" oraz “Przyjeciółkami". W swoim dorobku Iga Górecka ma także udział w filmie “Wkręceni" Piotra Wereśniaka.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje