M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 360587
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“M jak miłość": Poznajcie Helenkę! To córka Agnieszki i Tomka!

Gdy Agnieszka (Magdalena Walach) urodzi śliczną córeczkę Helenkę, Tomek (Andrzej Młynarczyk) będzie przy niej. Asia (Barbara Kurdej-Szatan) nadal nie pozna prawdy.

Gdy w 1202. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 23 lutego w TVP2) nadejdzie termin rozwiązania ciąży Agnieszki, Tomek specjalnie przyleci z Hiszpanii. Po powrocie do Polski swoje pierwsze kroki skieruje na oddział położniczy, bo od Marcina (Mikołaj Roznerski) dowie się, że Olszewska trafiła już do szpitala i właśnie zaczyna rodzić! Agnieszka poprosi, by policjant przywiózł jej z domu torbę z wyprawką, której zapomniała.

Wsparcie przyjaciółki

Reklama

Jak na ironię, pod nieobecność Chodakowskiego w szpitalu zjawi się... Asia, by podnieść przyjaciółkę na duchu. Podaruje jej nawet w prezencie bursztyn, który dostała od ojca (Juliusz Warunek).

- To na szczęście - powie Tarnowska.

Chwilę później na oddział wróci Tomek, ale los sprawi, że minie się z ukochaną. Dzięki temu Joanna nadal nie pozna prawdy o tym, że Chodakowski jest ojcem dziecka Agnieszki.

Wymuszona przysięga

Olszewska urodzi zdrową dziewczynkę,  która dostanie imię Helenka (Krystian Drescher). Tuż po przyjściu córeczki na świat zażąda od Chodakowskiego, by przysiągł jej, że nigdy nie wyzna Asi prawdy o dziecku. Postawiony pod ścianą Tomek spełni jej życzenie. Efekt? Po powrocie do domu nie wyzna Asi, że Helenka jest jego córeczką.

Rzecz jasna, nie pochwali się jej także tym, że już wcześniej wrócił do kraju i zdążył nawet odwiedzić Agnieszkę na porodówce. Jednak Tarnowska i tak się o tym dowie od Janka (Jacek Lenartowicz), który w rozmowie telefonicznej wspomni mimochodem, że Kinga (Katarzyna Cichopek) widziała Chodakowskiego na ulicy. Gdy Joanna do niej zadzwoni, Zduńska potwierdzi taki fakt. Policjant wytłumaczy ukochanej, że po prostu zapomniał do niej zadzwonić i dać znać o swoim powrocie, bo chciał od razu odwiedzić Agnieszkę w szpitalu. Oczywiście wyłącznie jako przyjaciel...

Uznanie ojcostwa

Gdy Tomek po raz kolejny odwiedzi Agnieszkę w szpitalu, była ukochana wyraźnie będzie usiłowała zniechęcić go do dalszych kontaktów z Helenką. Chodakowski jednak nie zamierza ulec jej pod tym względem. Jeszcze tego samego dnia spotka się z Budzyńskim (Krystian Wieczorek), którego spyta, w jaki sposób mógłby sam wystąpić o uznanie ojcostwa. Tymczasem stan Agnieszki nagle się pogorszy i lekarz zleci transfuzję. Przestraszona Olszewska za dzwoni do Tomka z prośbą, by wrócił do szpitala. Policjant skorzysta z okazji i zapowie jej, że zdecydował się uznać córkę. Nawet wbrew woli jej matki... 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje