Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370167
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Pozew o rozwód i... porwanie!?

W dniu, w którym Natalka (Marcjanna Lelek) nagra Frankowi (Piotr Nerlewski) na pocztę głosową wiadomość, że składa pozew o rozwód i występuje o wyłączne prawo do opieki nad ich córką, Ula (Iga Krefft) poinformuje ją, że Zarzycki zniknął bez śladu razem z Hanią (Maja Marczak)!

W 1537. odcinku (emisja we wtorek 27 października o godz. 20.55 w TVP2) Natalia przypadkiem spotka przed leśniczówką Sonię (Barbara Wypych). Zwierzy się jej, że znalazła dowody na to, że Franek zdradził ją z Justyną (Olga Kalicka). Okaże się, że Górska zdążyła już nawet wrócić do Australii i zamieścić w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z Zarzyckim!

Reklama

- Nie mają wstydu - skomentuje zdegustowana policjantka.

- Mam też maile, które wcześnie skopiowałam z jego komputera. Wszystko widział mecenas Werner (Jacek Kopczyński). Wystarczy złożyć pozew, dostanę rozwód z winy Franka... Ale wciąż to odwlekam... - przyzna Mostowiaczka.

- To nie jest łatwa decyzja, ale czy masz jakieś inne wyjście? - spyta Krawczykówna.

- Nie, ja już się nie łudzę - odpowie Natalia. - Wiem, że nie ma odwrotu. Z jednym tylko nie mogę się pogodzić... Że Franek przez cały ten czas mnie okłamywał. Nigdy nie przestał kochać Justyny. I to tak strasznie... to tak cholernie boli... - mówiąc to, Natalia odwróci głowę, by ukryć łzy w oczach.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje