M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391503
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Powstaje świąteczny odcinek specjalny. Co się wydarzy?

Na oficjalnym Instagramie "M jak miłość" pojawiła się informacja, że Mostowiakowie przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Wiadomo już, że TVP wyemituje odcinek specjalny, w którym bohaterowie zasiądą do kolacji wigilijnej. Kto się na niej pojawi i gdzie się odbędzie?

Wspaniała wiadomość dla fanów sagi Mostowiaków. Z relacji zamieszczonych na Instagramie wynika, że produkcja "M jak miłość" szykuje odcinek specjalny. Widzowie po raz kolejny będą mogli więc spędzić święta ze swoimi ulubionymi bohaterami.

"M jak miłość": Odcinek specjalny. Co się wydarzy?

Podobna sytuacja miała miejsce już rok wcześniej. Wtedy to Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) wraz z rodziną wyglądała pierwszej gwiazdki. Wigilia upłynęła pod znakiem niespodziewanej wizyty – do Grabiny dotarł Marek (Kacper Kuszewski)!

Reklama

Czy tegoroczne specjalne wydanie "M jak miłość" także będzie pełne zaskakujących gości? Tego nie wiadomo, ale pewne jest, że tym razem bohaterowie spotkają się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Oprócz jej męża – Piotra (Marcin Mroczek) będzie również wspomniana już babcia Basia, która chwilowo opuści Grabinę, a także Lilka (Monika Mielnicka).

"M jak miłość": Odcinek specjalny. Kiedy emisja?

Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć świąteczny odcinek "M jak miłość"? Rok wcześniej odsłona ta została wyemitowana w Wigilię – 24 grudnia – o godz. 20:00. Czy teraz będzie podobnie? Jak dotąd szczegóły owiane są tajemnicą. Produkcja zdradziła jedynie, że zdjęcia do tego wyjątkowego epizodu już się odbyły:

"Pozdrawiamy Was świątecznie z planu odcinka specjalnego "M jak miłość". Zobaczcie, jak jest pięknie" - czytamy we wpisie na Instagramie. Na zdjęciach widzimy Teresę Lipowską oraz Katarzynę Cichopek podczas przygotowań do kolacji wigilijnej.

Zapowiedź świątecznej odsłony "Emki" spotkała się z żywiołową reakcją fanów. Dowód? Pozostawione przez nich komentarze!

"Fajnie, że powstają takie specjalne odcinki na święta. W tamtym roku był bardzo wzruszający", "Pięknie, magicznie, kolorowo... Już nie mogę się doczekać", "W ubiegłym roku był cudny ten świąteczny odcinek, liczę na to, że w tym będzie równie piękny, klimatyczny i wzruszający, pokazujący, jak powinno być w rodzinie, jak przekazać tradycję młodemu pokoleniu" - czytamy.

Autor: Sabina Obajtek

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy