M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392011
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Powrót do życia?

Zduński idzie na "gorącą" randkę... a rodzina Chodakowskich nagle się powiększa! Przed nami 1359. odcinek "M jak miłość" - i nowa porcja emocji! Jak odmieni się w kolejnym tygodniu życie Asi, Wojtka oraz Pawła?


Chodakowskich po powrocie do Polski czeka spora niespodzianka... A konkretnie: nowy dom! Joasia spotka się w końcu ze Stolarczykową, a ta wyzna, że jej brat zapisał w testamencie rodzinie Tomka - który przed laty uratował mu życie - mały dom na obrzeżach Warszawy. Posiadłość - na ulicy Wietrznej - będzie w złym stanie, więc Asia od razu postanowi ją sprzedać.

Tymczasem Wojtek znajdzie koło domu małego, bezpańskiego psa... I w końcu ubłaga Joasię, by zwierzak dołączył do rodziny.

- Będę go wyprowadzał przed i po szkole! I będę go kąpał, karmił... Nawet nie zauważysz, że z nami mieszka, zobaczysz!

Reklama

- Chyba zwariowałam, ale... dobrze, zgadzam się!

A kilka godzin później kundelek dostanie nowe imię: Karmel. Bo właśnie tak nazywał się pies, którego przed laty miał w Szczecinie Tomek... Czy Karmel sprawi, że do domu Chodakowskich powróci radość? Odpowiedź wkrótce...

Za to w finale: romantyczna przygoda Pawła! W kolejny wtorek Kinga namówi szwagra, by... poszukał nowej miłości.

- Wiem, że zostałeś bardzo zraniony, ale... nie możesz zamykać się na to, co ci życie przynosi, rozumiesz? Dlaczego nie dałeś szansy sobie i Julce? Dlaczego nawet nie spróbowałeś?... To taka dobra, wartościowa dziewczyna i jej naprawdę na tobie zależy! Zduński, idąc za jej radą, odwiedzi przyjaciółkę "uzbrojony" w bukiet kwiatów... A Julka, szczęśliwa, powita go namiętnym pocałunkiem!

Młoda para szybko trafi do sypialni... ale po kilku godzinach uśmiech dziewczyny zniknie. Bo Paweł, leżąc u jej boku, przez sen wypowie imię byłej żony... I Julka zrozumie w końcu, że w walce o jego serce nie ma szans.

Dziewczyna szybko wymknie się z łóżka - i nawet nie spróbuje ukryć, jak bardzo zachowanie Zduńskiego ją zraniło.

- Tylko nie mów: "przepraszam"...

- Nie powiem...

W finale przyjaciółka wyzna za to Pawłowi, że zaplanowała już wyjazd za granicę - i więcej się nie spotkają.

- Koleżanka załatwiła mi pracę w Dublinie. Zaczynam w przyszłym tygodniu! Dwa złamane serca i stracona szansa na miłość...

Czy właśnie tak zakończy się historia Julki i Zduńskiego? Ciekawych zapraszamy przed telewizory - w każdy poniedziałek i wtorek punktualnie o godz. 20.40!


www.mjakmilosc.tvp.pl/
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy