Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370802
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Porzuci męża z powodu zdrady!

Ledwo Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) upora się z problemami we własnym małżeństwie, dowie się, że jej mama Krystyna (Hanna Mikuć) odeszła od męża (Emilian Kamiński), którego oskarża o niewierność!

W 1572. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 8 marca o godz. 20.55 w TVP2) Filarska z samego rana zjawi się w mieszkaniu swojej córki Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek) z walizkami.

Reklama

- Cześć, kochani... Mam dość. Zostawiłam Wojtka... Przygarniecie mnie? - rzuci na powitanie.

- Od jakiegoś czasu Wojtek regularnie gdzieś znika... Raz w tygodniu, ostatnio nawet częściej. Wcześniej na kilka godzin, a teraz - nawet na całe dnie - wyjawi Krystyna.

- Pytałaś go, co robi? - zainteresuje się Maria (Małgorzata Pieńkowska), która akurat będzie z wizytą na Deszczowej.

- Oczywiście, że pytałam! Próbował mi wcisnąć jakieś bajki...

- A może jest chory, leczy się i nie chce się przyznać? Wiesz, jacy są mężczyźni...

- Też o tym najpierw pomyślałam. Ale zawsze wraca w takim świetnym humorze... Jedyne wytłumaczenie to to, że ma romans! - stwierdzi Krysia.

- Mamo, proszę cię... Romans? - Kinga uzna tę koncepcję za nonsens.

- Dziś podsłuchałam, jak mówił do kogoś przez telefon: "widzimy się po południu" i jeszcze że "coraz bardziej mi się podobają te przebieranki, tylko nie wiem, czy dam radę kondycyjnie" - zrelacjonuje Krystyna Filarska-Marszałek.

O tym, co zaszło, Kinga oczywiście poinformuje Magdę (Anna Mucha).

- Romans? Przebieranki?!... Martwi się o swoją kondycję? No, nie jest dobrze... - oceni Budzyńska, która wraz z Piotrkiem zacznie badać sprawę.

Choć Wojciech za wszelką cenę będzie próbował uniknąć spotkania z nimi (skłamie nawet, że ma wizytę u dentysty), doprowadzą do niego - po to, by później

śledzić Marszałka.

W wyniku prywatnego śledztwa Zduński odkryje, że Wojciech znalazł sobie nowe hobby - walki na miecze. Po kryjomu trenuje z kolegami, przebrany za rycerza.

Czy Marszałek rzeczywiście - poza oryginalnym hobby - ma też kochankę? To pytanie na razie pozostaje bez odpowiedzi...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama