Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364504
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Pogrzeb Michała Łagody! Mamy zdjęcia!

Po śmierci Michała (Paweł Okraska) Małgosia (Joanna Koroniewska) kompletnie się załamie i trafi w szpony niebezpiecznej sekty. Poznaj szczegóły!


Reklama

Żeby wszystko było jasne: Małgosia już nigdy nie wróci z USA! Tymczasem w Polsce odbędzie się uroczysty pogrzeb Michała Łagody, z którym planowała ślub.

Obawa przed zemstą

Przy okazji na jaw wyjdzie, że Joanna (Barbara Kurdej-Szatan), amerykańska opiekunka Wojtusia (Felek Matecki), czyli synka Chodakowskich, musiała uciekać z chłopcem z Ameryki. Powód? Obawa przed zemstą sekty, z którą związała się Małgosia. Na domiar złego niebezpieczni ludzie zaplanują przejęcie gigantycznego spadku pozostawionego przez Michała Łagodę.

By chronić Wojtka, Joanna podrzuci Mostowiakom krótki list, w którym ostrzeże ich, że małemu grozi niebezpieczeństwo. Z kolei Maria (Małgorzata Pieńkowska) dostanie informację od prawnika, że Michał przekazał jej sporą darowiznę. Za namową synów postanowi wykorzystać doświadczenie zdobyte za granicą i otworzyć własny gabinet rehabilitacji.

Na pogrzebie młodego Łagody pojawi się Tomek (Andrzej Młynarczyk), który akurat wróci  do kraju po  trzytygodniowym pobycie w USA. Chodakowski poinformuje Agnieszkę (Magda Walach), że sytuacja z Małgosią jest wyjątkowo trudna: wpadła w sidła niebezpiecznej sekty i za wszelką cenę chce odebrać mu teraz małego Wojtusia. Żeby nie martwić Barbary i Lucjana, Chodakowski nie przekaże im tych szczegółów. Powie im jedynie, że śmierć Michała sprawiła, że Małgosia się załamała.

List z wyznaniem miłości

W dniu pogrzebu Michała proboszcz (Maciej Damięcki) przekaże Barbarze (Teresa Lipowska) kopertę, którą zostawił dla niej młody Łagoda. Okaże się, że w środku są pamiątki po Zenonie (Emil Karewicz) i stary list. A Mostowiakowa powie później mężowi (Witold Pyrkosz), że w liście Łagoda wyznał jej miłość... I zapewni go, że dla niej mężczyzną życia pozostaje tylko Lucjan.

Pogrzeb Michała Łągody zobaczymy w 1074. odcinku “Emki" (emisja we wtorek, 2 września).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama