Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370724
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Podwójna randka z szefem

Zakochana po uszy w Jakubie (Krzysztof Kwiatkowski) Ola (Katarzyna Mosek) dopnie w końcu swego i detektyw nareszcie zwróci na nią uwagę. Żeby było ciekawiej, nawet dojdzie między nimi do pierwszego pocałunku!

Zdradzamy, że w 1565. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 9 lutego o godz. 20.55 w TVP2) Karski pochwali się w biurze detektywistycznym, że umówił się na randkę. Oli zrobi się bardzo przykro z tego powodu, co nie ujdzie uwadze Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) i Olewicza (Tomasz Dedek).

Reklama

Zraniona sekretarka zwierzy się później Jerzemu, że zamierza zmienić pracę.

- Posłuchaj starego wyjadacza... Mężczyźni, zwłaszcza w pewnym wieku, są jak dzieci we mgle... Wydaje im się, że wiedzą, czego szukają, podczas gdy tak naprawdę potrzebują czegoś zupełnie innego! - pocieszy ją Jerzy.

Olewicz sprawi, że do kolejnego śledztwa Jakub włączy Olę. Razem będą obserwować mężczyznę, którego żona posądzi o zdradę. Podczas tej akcji zaczną udawać zakochanych i w pewnym momencie nawet się pocałują! Okaże się, że podejrzewany o niewierność mężczyzna faktycznie po pracy umawia się z kochanką. 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje