Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368173
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Pocieszyciel...

Jesienią widzowie poznają bliżej Kordiana Wolskiego - wychowawcę Lenki (Marysia Głowacka), córki Kingi i Piotra (Marcin Mroczek). Grający go Marek Braun może pochwalić się rolami w serialach "Na dobre i na złe", "Pierwsza miłość" i "Ślad".


Zduńska niebezpiecznie zbliży się do Wolskiego w czasie, gdy jej mąż będzie służbowo przebywał w USA. Mężczyzna autentycznie zaimponuje Kindze swoją empatią i podejściem do uczniów. Jej uwadze nie ujdzie, że dzięki pomocy wybitnego nauczyciela Lenka coraz lepiej czuje się w szkole.

Reklama

Wolski do tego stopnia ujmie Zduńską, że ta zwierzy mu się ze swoich kłopotów w małżeństwie. Wprost mu powie, że jest rozczarowana tym, jak mało uwagi poświęca jej mąż.

- Nie chce nawet wysłuchać przez telefon opowieści o naszych domowych problemach - poskarży się zasmucona, a nauczyciel zacznie ją pocieszać.

Na usta aż ciśnie się pytanie: czy Kingę i Kordiana połączy ognisty romans? Na odpowiedź przyjdzie nam poczekać do czasu rozpoczęcia emisji nowego sezonu "Emki", czyli do 7 września 2020.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje