Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370697
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Piękna tancerka dołączyła do obsady. Olek będzie miał z nią romans?

Wkrótce do drzwi gabinetu Olka (Maurycy Popiel) zapuka śliczna dziewczyna - tancerka, której kontuzja stopy nie pozwala na treningi. Okaże się, że tylko Chodakowski może uratować ją przed tragedią, jaką byłaby dla niej rezygnacja z dalszej kariery. W roli nowej pacjentki Olka zobaczymy jedną z najlepszych i najpiękniejszych polskich tancerek - doskonale znaną fanom "Tańca z gwiazdami" Hannę Żudziewicz.

Rola tancerki w "M jak miłość" nie jest pierwszym wyzwaniem aktorskim, jakiemu Hanna Żudziewicz zdecydowała się stawić czoła. Niedawno mieliśmy okazję oglądać ją jako klientkę atelier mody Sabiny Weksler (Urszula Dębska) w jednym z odcinków "Pierwszej miłości".

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że tym razem piękna tancerka zagości na naszych ekranach na dłużej i dostanie możliwość udowodnienia, że świetnie czuje się nie tylko na parkiecie, ale też na planie serialu, bo - o czym mówią wszyscy, którzy ją znają - kamera po prostu ją kocha!

Hanna Żudziewicz ma 28 lat i jest mistrzynią tańca reprezentującą najwyższą klasę taneczną "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich a zarazem partnerką Jacka Jeschke, z którym zdobywa najcenniejsze medale na turniejach na całym świecie. Kilka dni temu para wygrała Mistrzostwa Europy w Show Dance! Na parkiecie nie mieli sobie równych!


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje