Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367431
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Pawła odwiedzą Gruzini...

Przez małżeństwo z Gruzinką Katią (Joanna Jarmołowicz) Paweł (Rafał Mroczek) wpakuje się w kolejne kłopoty. To zdjęcie wiele zdradza!

Rafał Mroczek na swoim Instagramie zamieścił fotografię z planu "M jak miłość", przedstawiającą jego bohatera w towarzystwie dwóch Gruzinów...

Reklama

Zdradzamy, że są to narzeczony i ojciec serialowej żony Mroczka - Katii, z którą ożenił się dla pieniędzy, potrzebnych mu na spłatę długu.

Z wywiadu z Joanną Jarmołowicz, który możecie również znaleźć w naszym serwisie, wynika, że odwiedziny gości z zagranicy nie będą przebiegać w miłej atmosferze...

- Miałam trudne sceny, w których mówiłam po gruzińsku. Moja bohaterka spotkała się z byłym narzeczonym Igorem i ojcem, którzy przyjechali zabrać ją do Gruzji. To będzie dla Katii trudne, pełne emocji i niepewności spotkanie, bo sprzeciwiła się woli rodziny i wzięła ślub z Pawłem, żeby zostać w Polsce - powiedziała aktorka.

"Oj Pawełku, Pawełku abyś znowu w kłopoty się nie wpakował, aczkolwiek czekam, czekam na rozwój wydarzeń z niecierpliwością" - napisała jedna z fanek pod zdjęciem.

Czy Paweł ucierpi podczas tej wizyty? Jak zakończy się małżeństwo z Katią? Tego dowiemy się dopiero po wakacjach!


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama