Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368918
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak Miłość". Paweł w łóżku Kingi!

W "M jak Miłość" znów sporo się wydarzy! W 1533. odcinku Paweł nieoczekiwanie znajdzie się w sypialni Kingi i Piotra! Pikanterii dodaje fakt, że jego brat wciąż będzie poza domem, a chwilę wcześniej Paweł będzie pomagał szwagierce w opiece nad dziećmi... Co jeszcze się wydarzy? Sprawdźcie opis!

1533. odcinek "M jak Miłość" dostarczy widzom wiele emocji! Co się wydarzy? W nadchodzącej odsłonie "Emki" Paweł (Rafał Mroczek) - pod nieobecność swojego brata bliźniaka Piotra (Marcin Mroczek) - będzie zajmował się Kingą (Katarzyna Cichopek-Hakiel) oraz dziećmi. 

Reklama

Szwagier po raz kolejny wyciągnie do żony Piotrka pomocną dłoń tuż po tym, jak Kinga będzie musiała jechać do szpitala z Zosią; córeczka skaleczy  się bowiem mocno w rękę. Po powrocie na Deszczową Kinga wyzna Pawłowi, że ostatnio sporo dzieje się w jej życiu, a ona nie do końca radzi sobie z piętrzącymi się problemami. Ratunku coraz częściej szuka w tabletkach na uspokojenie.

Paweł nie zostanie obojętny na wyznanie Kingi i postanowi przygotować dla niej niespodziankę. Wraz z dziećmi Zduńskich przyszykuje dla Kingi piknik w ogrodzie, a ona sama nie będzie kryła zadowolenia z takiego obrotu spraw. Po intensywnym dniu Paweł znajdzie się w... sypialni Zduńskich! Jak podaje "Świat Seriali", brat Piotra położy się w łóżku, by chwilę odpocząć po wspólnej zabawie z dziećmi. 

Właśnie wtedy zadzwoni do niego Piotr, zaniepokojony milczeniem Kingi. Telefon odbierze syn Zduńskich - Mikołaj, który swoją wypowiedzią mocno zaniepokoi Piotra: "A bo u nas dziś było straszne zamieszanie (...).Spoko, wujek już wszystko załatwił. Wysłałem mu S.O.S. i zaraz przyjechał do szpitala".

Na słowa syna Zduński zdenerwuje się jeszcze bardziej, próbując wyjaśnić, jak telefon Pawła znalazł się w rękach kilkulatka. "A teraz? Wujek już sobie poszedł? Po prostu zapomniał komórki?" - zapyta syna, na co usłyszy, że wujek... śpi u nich w sypialni!

"Tato, a czy jedna żona może mieć dwóch mężów?" - zapyta na zakończenie Mikołaj. Jak Piotr zareaguje na te zaskakujące wieści? Przekonamy się o tym, śledząc nowe odcinki "M jak Miłość"! Emisja 1533. odcinka w TV we wtorek 13 października o godz. 20:55 w TVP 2.


RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje