Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368266
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Paweł Okraska nie wstydził się poprosić o drugą szansę

Paweł Okraska, któremu popularność przyniosła rola Michała Łagody w "M jak miłość", nie kryje, że kilka lat temu prosił producentów najpopularniejszego polskiego serialu, by... przywrócili jego postać, z grania której wcześniej zrezygnował. Twierdzi, że nie jest żadnym wstydem prosić o drugą szansę.

W kilku pierwszych sezonach "M jak miłość" grany przez Pawła Okraskę Michał Łagoda był jedną z kluczowych postaci. Niestety, w 2004 roku nagle zniknął. Dopiero parę lat później wyszło na jaw, że było to spowodowane decyzją aktora wcielającego się w męża Małgosi Mostowiak (Joanna Koroniewska), że nie chce być postrzegany przez pryzmat bohatera, który okazał się... gejem.

Reklama

"Nigdy nie było moim marzeniem granie przed dziesięcioma milionami widzów mężczyzny, który nagle odkrywa swoje odmienne skłonności seksualne" - tak Paweł Okraska skomentował swoje odejście z "Emki".

"Jeżeli znałbym koncepcję roli od początku do końca, mógłbym zastanawiać się, czy jest szansa pokazania losów geja, jego rozterek i uczuciowości w taki sposób, by wzbudzić w widzach sympatię, a przez to większą tolerancję wobec gejów. A przecież o taki efekt chodziło scenarzystce. Tymczasem w serialu pomysł pojawił się nagle. Nie mogłem mieć wpływu na rozwój roli" - wyznał w wywiadzie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje