Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367431
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Paweł Deląg wystąpi w popularnym programie... z synem?

Paweł Deląg, czyli Michał Ostrowski z "M jak miłość", będzie jedną z gwiazd nowej edycji programu "Ameryka Express". Na wyprawę do Kolumbii aktor najprawdopodobniej wybierze się w towarzystwie swego 27-letniego syna, Pawła juniora.

Do mediów wyciekły właśnie nazwiska pierwszych uczestników nowej edycji show "Ameryka Express". Na liście gwiazd, które tym razem walczyć będą ze sobą w Kolumbii, znaleźli się m.in. Grażyna Wolszczak, czyli Basia z "Na Wspólnej", i Paweł Deląg, którego ostatnio oglądaliśmy jako Michała w "M jak miłość" i Wiktora w "Przyjaciółkach". 

Reklama

Na razie nie wiadomo, kto towarzyszyć im będzie w wyprawie do Ameryki Południowej... Grażyna Wolszczak najprawdopodobniej wybierze się w podróż ze swym ukochanym, czyli Cezarym Harasimowiczem. 

Paweł Deląg prawdopodobnie zaprosi syna, który - jeśli wystąpi u boku ojca - z pewnością rozkocha w sobie tysiące Polek, bo jest równie przystojny jak jego sławny tata.

Paweł Deląg junior ma 27 lat, mieszka w Krakowie i jest jedynym dzieckiem aktora - owocem jego uczucia do Katarzyny Gajdarskiej, z którą związany był podczas studiów. Katarzyna Gajdarska, którą serialomaniacy z pewnością pamiętają z roli Luizy w "M jak miłość" i Małgosi z "39 i pół", była pierwszą wielką miłością Pawła Deląga. Kiedy zaszła w ciążę, aktor był zdecydowany poprowadzić ją do ołtarza... Niestety, do ślubu nie doszło, a rok po urodzinach dziecka, para rozstała się.

O tym, że Paweł Deląg ma syna, przez wiele lat wiedzieli jedynie jego najbliżsi i przyjaciele. Nie znaczy to, że aktor ukrywał przed światem fakt, iż jest ojcem. Aktywnie uczestniczył w wychowaniu chłopaka, pomagał jego mamie, ale nie opowiadał o tym w wywiadach... W 2009 roku po raz pierwszy pochwalił się synem, zabierając go na uroczystą premierę filmu "Popiełuszko.

Aktor od czasu do czasu zamieszcza na Instagramie zdjęcia z Pawłem juniorem. Panowie pracują obecnie razem nad projektem "Polska Kulturalna", do udziału w którym zaprosili m.in. Kamilę Kamińską, czyli Sylwię z "Zakochanych po uszy", Mateusza Banasiuka, czyli Franka z "Barw szczęścia", i Michała Mikołajczaka, czyli Darka Żbika z "Na Wspólnej". Niedawno Paweł Deląg i jego syn zakończyli pracę nad produkcją historyczną "Zrodzeni do szabli" w reżyserii aktora.

Paweł junior być może wkrótce stanie się... celebrytą. Jego profil na Instagramie śledzi coraz więcej osób! Jedno jest pewne - jeśli ojciec zaprosi go do udziału w "Ameryka Express", będą z pewnością najprzystojniejszą drużyną w historii programu.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje