Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368888
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Patrycja z kultowych "Lokatorów" zamieszka w Grabinie!

Wkrótce w Grabinie zamieszka sympatyczne małżeństwo, które szybko zaprzyjaźni się z Rogowskimi (Małgorzata Pieńkowska i Robert Moskwa)... W roli Jaszewskiego zobaczymy Tomasza Lulka, czyli Leopolda Szulca z "Blondynki", a jako jego żonę - Małgorzatę Lewińską, czyli niezapomnianą Patrycję Cwał-Wiśniewską z "Lokatorów" i "Sąsiadów".

Jaszewska, która niedługo pojawi się w Grabinie i razem z mężem zamieszka w sąsiedztwie rodzinnej posiadłości Mostowiaków, to pierwsze od kilku lat serialowe wcielenie Małgorzaty Lewińskiej.

Reklama

Gwiazda kultowych "Lokatorów" jakiś czas temu zdecydowała się odsunąć w cień i praktycznie zniknęła z show-biznesu, by zająć się wychowywaniem czwórki dzieci i... pisaniem bloga o życiu codziennym swojej rodziny. Dopiero niedawno wyznała w wywiadzie, że tak naprawdę wcale nie chciała rezygnować z aktorstwa.

- Jeśli aktorka ma rodzinę, zawsze płaci frycowe. Powrót do pracy też ma swoją cenę. Jeśli przy dziecku nie ma matki, ktoś inny ma przywilej oglądania, jak ono się rozwija - stwierdziła.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje