Reklama

"M jak miłość": Patrycja w ciąży. Straci dziecko Łukasza?

Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu?

Po wakacjach nie zabraknie emocji w "M jak miłość". Pełne napięcia chwile czekają fanów wątku Patrycji oraz Łukasza. W finale ostatniego sezonu para rozstała się w przykrych okolicznościach. Patrycja wyznała Łukaszowi, że nic do niego nie czuła. Syn Marty nie wie, że kochanka spodziewa się jego dziecka. Jednak jej mąż nie pozwoli, by zakochani byli ze sobą. 

Zakazany romans Patrycji i Łukasza wyjdzie na jaw, gdy mąż kobiety znajdzie test ciążowy. Argasiński od razu będzie wiedział, że to nie jego dziecko i zażąda od żony wyjaśnień. "Powiedz mi, kto jest ojcem!" - zażąda tonem nieznoszącym sprzeciwu ordynator. "Bo na pewno nie ja. Od miesięcy ze sobą nie sypiamy..." - doda zimno. Gdy w końcu dowie się, że żona przyprawiła mu rogi, to z jego twarzy spadnie maska dobrego męża. Da żonie ultimatum i praktycznie uwięzi ją w domy.

Reklama

Fani serialu obawiają się, że przez stres Patrycja może poronić. Jednak nowa relacja na Instagramie Alżbety Lenskiej przeczy tej teorii. Na filmiku aktorka pozuje z ciążową charakteryzacją. Brzuszek jest wysoki, można więc wnioskować, że jej serialowa bohaterka w nowych odcinkach urodzi dziecko. Czy będzie mogła je wychować razem z Łukaszem? 


 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje