Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367786
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Oto pierwsza miłość Wojtusia!

Śliczna Ola (Oliwia Dąbrowska), koleżanka ze szkolnej ławy, skradnie serce Wojtusia (Feliks Matecki). Z powodu pierwszej miłości młody Chodakowski opuści się w nauce i zacznie wagarować.

Po rozmowie z wychowawczynią Wojtka Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zorientuje się, że chłopiec ją oszukuje.

Reklama

- Znów zaczęły się z nim kłopoty. - poinformuje nauczycielka Chodakowską w 1379. odcinku "Emki" (emisja we wtorek 4 września).

- Nie odrabia zadań domowych, złapał kilka ocen niedostatecznych i grozi mu jedynka z polskiego. Kilka razy był na wagarach... Próbowałam się z panią skontaktować w tej sprawie, wysyłałam wiadomości i kilkakrotnie dzwoniłam, ale za każdym razem sygnał był jakiś dziwny, jakby numer był zablokowany.

Sercowe podłoże kłopotów

Joasia sięgnie po telefon i stwierdzi, że rzeczywiście jest zablokowany. Od razu domyśli się, że to sprawka Wojtka.

- To moja wina... - przerazi się. - Powinnam była to zauważyć.

- Wojtek zrobił wszystko, żeby pani nie zauważyła - stwierdzi przytomnie wychowawczyni.  - Proszę... niech pani nie będzie dla niego zbyt surowa. Myślę, że kłopoty Wojtusia mają podłoże... sercowe.

Obiekt westchnień

Podejrzenia wychowawczyni znajdą potwierdzenie w faktach. Okaże się, że Chodakowski przeżywa aktualnie swoją pierwszą miłość.

Obiektem jego westchnień jest szkolna koleżanka Ola, w roli której zobaczymy Oliwię Dąbrowską, znaną widowni serialowej m. in. z "O mnie się nie martw" i "Niani w wielkim mieście". Na domiar złego pobije się o nią z kolegami w szatni, za co grozić mu będzie obniżenie oceny ze sprawowania.

Ze swoich problemów chłopiec zwierzy się sąsiadowi Michałowi (Paweł Deląg), który wstawi się za nim u Joasi.

- Wojtuś wdał się w bójkę, bo stanął w obronie koleżanki. Zachował się po rycersku - wyjaśni Chodakowskiej. - Jest w niej cholernie zakochany.

Ostrowski nie tylko zacznie pomagać Wojtkowi w nadrobieniu szkolnych zaległości, ale także zorganizuje mu imieniny.

Na imprezę załatwi nawet iluzjonistę. Ten z kolei nauczy juniora sztuczki, dzięki której chłopiec oczaruje Olę bez reszty.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | TVP2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje