Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370802
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Oto nowa komendantka policji w Lipnicy!

Miejsce Janka (Tomáš Kollárik) na stanowisku komendanta policji w Lipnicy nieoczekiwanie zajmie podkomisarz Ewa Grzymska, w roli której wystąpi 44-letnia obecnie Teresa Dzielska, szerokiej widowni znana m. in. jako Ewelina Jakubowska z "Barw szczęścia".

Zdradzamy, że w 1570. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 1 marca o godz. 20.55 w TVP2) w Lipnicy niespodziewanie zjawi się podkomisarz Ewa Grzymska. Okaże się, że to nowa komendantka lokalnej policji. Ma zająć miejsce Janka, który - przypomnijmy - został postrzelony w dniu swojego ślubu i resztę życia ma spędzić na wózku inwalidzkim.

Nowa komendantka na powitanie  skrytykuje Andrzejka (Tomasz Oświeciński), który - jak na złość - będzie akurat w pracy z dzieckiem. Dostanie mu się za nieporządek w komisariacie. Lisiecki w panice ściągnie do biura Rafała (Jakub Kucner), Sonię (Barbara Wypych) oraz Staszka (Sławomir Holland).

Reklama

Gdy Grzymska zacznie głośno krytykować Morawskiego jako dotychczasowego komendanta, Sonia od razu wkroczy na wojenną ścieżkę z nową przełożoną. Nie uspokoi się nawet wtedy, gdy Stadnicki spróbuje przemówić jej do rozsądku.

Kilka godzin później nowa komendantka narazi się swoim podwładnym za to, że wyprosi z komisariatu Staszka - gdy ten zechce włączyć się do śledztwa w sprawie kłusownika.

Jedyną osobą, która polubi Grzymską, będzie... Żak (Krzysztof Tyniec). Mąż Kiesielowej (Małgorzata Rożniatowska) zobaczy ją przelotnie na ulicy i od pierwszego wejrzenia oczaruje się nią. Gdy Staszek po przyjacielsku spróbuje wybić mu ją z głowy, uzna, że ma rywala! Na dodatek doniesie Marii (Małgorzata Pieńkowska), że były komendant wyraźnie adoruje nową szefową policji. Pech sprawi, że przypadkiem usłyszy to Banachowa (Dorota Chotecka).

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama