Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 366214
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Oto były chłopak Joanny, czyli nowa twarz u Mostowiaków!

Po wakacjach wierni widzowie "Emki“ poznają Darka (Marcin Sztabiński), byłego chłopaka Joanny (Barbara Kurdej-Szatan), amerykańskiej opiekunki Wojtusia (Felek Matecki). Sprawdź szczegóły!

Zdradzamy, że Marcin Sztabiński dołączy do obsady sagi rodu Mostowiaków od odcinka 1075. (emisja w poniedziałek 8 września).

Reklama

Dla szerokiej widowni serialowej nie jest to bynajmniej obce nazwisko i nieznana twarz. Ten 38-letni dziś aktor ma w swoim dorobku m. in. role Kiziora w "Blondynce“, Jeremiego w "Barwach szczęścia“ czy policjanta Walczaka w "Ojcu Mateuszu“.

Joanna będzie załamana, gdy dowie się, że jej były chłopak Darek wyjechał z Warszawy i wkrótce zamierza ożenić się z nową dziewczyną, która jest z nim w ciąży. Opiekunka wyzna swojej matce Dorocie (Katarzyna Żak), że musi go za wszelką cenę odszukać i odzyskać.  Odnajdzie go nad morzem, lecz mężczyzna nie będzie ukrywał swojej wściekłości na nią.

- Po tym, jak ukradłaś 30 tysięcy i wyjechałaś do Ameryki, straciłem przez ciebie pracę w kasynie! - wykrzyczy Joannie prosto w twarz.

- Potrzebowałam tych pieniędzy na operację mamy - będzie tłumaczyć się opiekunka, lecz Darek początkowo nie przyjmie jej wyjaśnień i wróci do nowej narzeczonej.

Czy ostatecznie Joanna zdoła przekonać Darka do swoich racji i do siebie wrócą? 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje