Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367973
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Otar zmusi Łukasza do ślubu z Katią?

​Otarowi (David Gamtsemlidze) nie będzie się podobało, że Łukasz (Jakub Józefowicz) pomieszkuje u Katii (Joanna Jarmołowicz) na zapleczu jego baru, choć wciąż nie zadeklarował, jakie plany ma wobec dziewczyny. Gruzin da Wojciechowskiemu do zrozumienia, że musi ożenić się z jego córką!


W 1446. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 20 maja o godzinie 20.55) Budzyński (Krystian Wieczorek) znajdzie w łazience ukryte tam przez Łukasza narkotyki. Zrobi chłopakowi karczemną awanturę, po której Wojciechowski postanowi na dobre  wyprowadzić się w mieszkania ojczyma. Dojdzie do wniosku, że może zatrzymać się u Katii. Spotka się z dziewczyną na zapleczu baru Otara, ale ona od razu postawi go do pionu, myśląc, że przyszedł po... seks.

Reklama

- To, że ojciec się stąd wyprowadził i oddał mi to królestwo nie oznacza, że możemy się tu bzykać w ciągu dnia - powie Gruzinka.

- A kto mówi o bzykaniu? - szepnie Łukasz, próbując pocałować Katię.

Nagle Wojciechowski usłyszy głos Otara. Mężczyzna wejdzie na zaplecze i natychmiast zorientuje się, co Wojciechowski zamierza robić z jego córką. Podejdzie do Katii, złapie ją za ramię i wypchnie za drzwi.

- A ty zostań tutaj, bo z tobą też mam do pogadania - rzuci do przerażonego Łukasza.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje