M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 355803
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Oszukuje własną siostrę!

Janka wciąż ma chrapkę na Marcina - i próbuje nakłonić Erykę, by wyjechała z Polski. Czy jej plan się powiedzie i "Mostowiaczka" odbije siostrze chłopaka? Zapraszamy na 1037. odcinek "M jak miłość", a w nim...


Reklama

- Jaką w końcu podjęłaś decyzję? Wracasz do Stanów, zostajesz?

Janka posyła siostrze badawcze spojrzenie... A Eryka tym razem ją zaskakuje.

- Za kilka tygodni mam kontrolną wizytę u profesora Kazana, nie opłaca mi się teraz lecieć, wydawać kasę na bilet. A poza tym... Nie, po prostu - nie! Nie będę całe życie uciekać.

- No... Dobrze, ale pamiętasz, obiecywałaś sobie: zero kontaktów. A Tomas wie, gdzie jesteś... Na pewno przyleci tu za tobą, to tylko kwestia czasu. Będzie cię przekonywał, namawiał... A ty się znowu złamiesz!

- Tym razem będzie inaczej. Minęło tyle czasu, oboje jesteśmy już innymi ludźmi... A poza tym - jest Marcin. I to w zasadzie wszystko zmienia.

Janka uparcie drąży temat - gotowa na wszystko, by usunąć "rywalkę" z horyzontu. Jednak Eryka nie ulega. A wspominając o Marcinie, marzycielsko się uśmiecha... Co w końcu doprowadza jej siostrę do wybuchu!

- Odwaliło ci. Poznałaś faceta i normalnie ci odbiło!

- Może... Ale póki co, jest mi z tym cudownie...

- A nie boisz się, że wpadniesz z deszczu pod rynnę? Co ty w ogóle wiesz o tym Marcinie?

- Że dobrze pływa... I świetnie całuje.

- Świetna rekomendacja! Facet wyciąga dziewczynę z wody i od razu bierze się do całowania... Mocna sprawa! Nie powinnaś go trochę lepiej poznać?

- Poznam go bardzo dokładnie, mam nadzieję...

Eryka uśmiecha się i zawiesza głos... A po chwili oznajmia siostrze, że zaprosiła Marcina na kolację:

- Jak go zobaczysz, to wszystko zrozumiesz... Jest mega przystojny... Tylko, kochana: żadnych numerów. Pamiętaj, on jest mój! Zaklepany!

Jak zareaguje Janka? Czy jej sekret wyjdzie na jaw - i Eryka zrozumie, że siostra ją oszukała? Emisja odcinka numer 1037 już we wtorek, 4 lutego, zobacz koniecznie!


Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje