Reklama

"M jak miłość": Oświadczyny w serialu! Kto szykuje się do ślubu?

Nowa dziewczyna Leszka, Luiza Bielska za pośrednictwem Instagrama poinformuje świat, że oświadczyła się Krajewskiemu. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 1611. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek, 2 listopada o 20:55 w TVP2).

"M jak miłość": Odcinek 1611. Luiza pochwali się światu pierścionkiem zaręczynowym od Leszka!

- Jak wiecie, moi kochani, jestem za równouprawnieniem i w pracy, i w miłości. Dlatego... sama oświadczyłam się swojemu facetowi. Zrobiłam to w najbardziej romantycznym miejscu na świecie... Poczułam, że to jest to miejsce, ten czas, ten facet... Pewnie jesteście ciekawi, co on na to? Nie powiedział "nie", więc jest nadzieja... Powiem wam w tajemnicy, że ja zawsze dostaję to, czego chcę. Szczegóły wkrótce. Ciao - z rozbrajającym uśmiechem rzuci do kamery.

Wieczorem roztrzęsiona Joasia zobaczy kolejną relację pustej jak bęben miss:

- I stało się! Kochani, niespodzianka! Dostałam to dziś wieczorem po premierze!... Powiedział - TAK!!! Ale jestem szczęśliwa. Jutro napiszę więcej, czekam na was. Paaaaaaa - pochwali się bezrefleksyjnie blondyna, dumnie prezentując wielki pierścionek od Leszka.

Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1611. Co wydarzy się w serialu u pozostałych bohaterów?

Iza przeprowadzi się z dziećmi do Gródka nieświadoma, że Bosacki nawiązał kontakt z jej nową szefową i szerzy na jej temat kłamliwe plotki.

Marcin, wspólnie z Jakubem, starają się za to pomóc zdesperowanej klientce Dorocie, która razem z synem uciekła od agresywnego męża. Damski bokser rusza śladem żony i w końcu próbuje ukochaną zabić.

Tymczasem Michał pożegna się z przyjaciółmi przed planowanym wyjazdem z Polski. W finale spotka się także z Leszkiem, nadal gotów na wszystko, by odsunąć Krajewskiego od Asi.

"M jak miłość": Odcinek 1611. Kiedy i gdzie oglądać?

1611. odcinek sagi rodu Mostowiaków zostanie wyemitowany we wtorek, 2 listopada o godz. 20.55 w TVP2.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje