M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 311585
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Oświadczyny i zdrada

Andrzej, choć Magda wyzna mu, że nie zamierza po raz kolejny wychodzić za mąż, podaruje ukochanej pierścionek. Kryńska natomiast odkryje, że Olek ma kochankę. Będzie przekonana, że Chodakowski zdradza ją z byłą żoną.

Magda (Anna Mucha) wyraźnie da Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek) do zrozumienia, że nie chce ponownie wychodzić za mąż.

Reklama

- Już jesteśmy jak stare, dobre małżeństwo. Bez tych wszystkich niepotrzebnych ceremonii - powie Andrzejowi.

Chwilę później znajdzie ukryte w szufladzie pudełeczko z pierścionkiem.

Problem z zamążpójściem

Okaże się, że o swoich planach związanych z Magdą Budzyński zdążył już poinformować Marszałka (Emilian Kamiński), a ojciec jego ukochanej dał mu swoje błogosławieństwo.

Wojciech, przyparty przez córkę do muru, zdradzi jej, że Andrzej kilka dni temu miał zamiar poprosić ją, by została jego żoną.

- Jak biedak usłyszał, co sądzisz o małżeństwie, odpuścił sobie - wyszepcze. - Nie oświadczył się, bo wie, że ty tego nie chcesz - stwierdzi.

Wkrótce potem Andrzej przyzna się Madzi, że kupił pierścionek zaręczynowy, ale nie odważył się go jej dać po tym, jak powiedziała mu, że nie bierze pod uwagę kolejnego ślubu.

- Czy ty chcesz mi się oświadczyć? - wprost zapyta go Chodakowska i doda, że nadal nie zamierza wychodzić za mąż. - Czy to dla ciebie jest jakiś problem? - szepnie.

- Nie, jeśli naprawdę mnie kochasz - usłyszy. Magda wyzna Budzyńskiemu, że nigdy w życiu w nikim nie była bardziej zakochana.

- To wszystko w porządku - powie Andrzej i zaproponuje ukochanej, by jednak przyjęła pierścionek, który dla niej kupił.

- Mogłabym go tak po prostu nosić? - zdziwi się Chodakowska. - Jest prześliczny i leży idealnie - stwierdzi i pocałuje Budzyńskiego.

Czysta jak łza!

Tymczasem Aneta (Ilona Lewandowska) przypadkowo usłyszy, jak Olek (Maurycy Popiel) umawia się z jakąś kobietą na randkę w hotelu. Będzie całkowicie pewna, że Chodakowski zdradza ją z Magdą.

Postanowi znaleźć na byłą żonę Olka jakieś haki i skompromitować ją w oczach Budzyńskiego. Zdecyduje się wynająć prywatnego detektywa, by dokładnie "prześwietlił" Madzię. Jacek Bosacki (Mateusz Grydlik) przyjmie zlecenie.

- Jest czysta jak łza - poinformuje Kryńską kilka dni później. - To trzeba ją pobrudzić! - krzyknie Aneta i poleci detektywowi, by - skoro nie znalazł  żadnych kompromitujących Chodakowską materiałów - sam je spreparował.

- Zapłacę każdą kwotę - zachęci Bosackiego, nie mając pojęcia o tym, że nową kochanką Olka jest pracująca z nim w szpitalu atrakcyjna pielęgniarka Iwona (Weronika Bartold).

A.IM.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje