M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 360549
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ostatnia szansa Marzenki na dziecko!

Wkrótce Andrzejek (Tomasz Oświeciński) w tajemnicy przed Marzenką (Olga Szomańska) spotka się z Agatą (Katarzyna Kwiatkowska). Powie Rogowskiej, że jego żona nie może zajść w ciążę i poprosi ją o pomoc w dotarciu do jakiegoś dobrego lekarza specjalizującego się w leczeniu niepłodności...


W 1431. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 25 marca o godzinie 20.55) Marzenka wyzna mężowi, że straciła już nadzieję na to, że kiedykolwiek będą mieli dziecko. Andrzejek nie będzie jednak miał zamiaru zrezygnować ze starań, by ich rodzina się powiększyła. Postanowi zasięgnąć opinii... Agaty. Spotka się z Rogowską podczas porannego joggingu i wprost powie jej, że ma do niej niecierpiącą zwłoki sprawę. Opowie lekarce o problemach Marzenki z zajściem w ciążę.

Reklama

- Endometrioza to naprawdę paskudna choroba, ale... Można się leczyć hormonalnie, można też zrobić zabieg laparoskopowy - stwierdzi Agata.

- I jaka jest wtedy szansa na ciążę? - zapyta Lisiecki.

- Na pewno trzeba walczyć, nie poddawać się, próbować. Są lekarze, kliniki, które się tym zajmują. Podrzucę wam namiary na jakiś dobry ośrodek - obieca mu Rogowska.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje