M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392007
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ostatni odcinek w 2023 roku. Kiedy emisja?

Smutna wiadomość dla fanów "M jak miłość". Emisja serialu o losach sagi Mostowiaków w 2023 roku zakończy się już we wtorek 19 grudnia! Kiedy "Emka" powróci na ekrany? Zdradzamy datę!

"M jak miłość" to jedna z najdłużej emitowanych i najpopularniejszych polskich produkcji telewizyjnych, której fabuła skupia się wokół rodziny Mostowiaków. Serial ukazuje życie mieszkańców Warszawy i niewielkiej miejscowości - Grabiny. "M jak miłość" to pełna emocji i napięcia opowieść o miłości, rodzinie i przyjaźni, która od lat przyciąga przed telewizory miliony widzów.

"M jak miłość": Ostatnie odcinki w 2023 roku

Telewizja Polska oficjalnie już zapowiedziała, że emisję premierowych rejsowych odcinków "M jak miłość" zakończy w tym roku we wtorek 19 grudnia o godz. 20.55. Tego dnia, jak wynika z opublikowanej ramówki, TVP2 pokaże 1768. epizod ukochanego serialu Polaków.

Reklama

Na kolejny widzowie złaknieni dalszych losów rodziny Mostowiaków będą musieli poczekać aż dwa tygodnie. 1769. odcinek "Emki" zostanie bowiem wyemitowany dopiero we wtorek 2 stycznia 2024 roku.

W międzyczasie można spodziewać się specjalnego odcinka świątecznego, który zostanie wyemitowany w wieczór wigilijny o godz. 20.00 w TVP2.

"M jak miłość": Co wydarzy się w 1768. odcinku?

Zdradzamy, że w 1768. odcinku "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) będzie zazdrosny o Dimę (Michał Pszeniczny)! Magda (Anna Mucha) dozna szoku, bo zorientuje się, że jej mąż Andrzej jest chorobliwie zazdrosny o relacje łączące ją z Dimą, czyli ojcem Nadii (Mira Fareniuk).

- Tyle nam pomagasz... Mam wyrzuty sumienia, że to może odciąga cię... nie wiem... od jakichś własnych planów? - Budzyński w czytelny sposób zasugeruje Ukraińcowi, że pora, by w końcu udał się w podróż powrotną do swojego domu w Ukrainie.

Czytaj więcej: "M jak miłość": Odcinek 1766. Ania znajdzie miłość? W jej życiu pojawi się nowy mężczyzna

swiatseriali/AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy