M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390713
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Olga Kalicka połączy chrzciny syna z własnym ślubem

Olga Kalicka, czyli Justyna z "M jak miłość", kilka dni temu została mamą i chce jak najszybciej wyjść za mąż za ojca swego dziecka. Małżeńską przysięgę zamierza złożyć ukochanemu w dniu... chrzcin synka.

Olga Kalicka wychowała się w bardzo religijnej rodzinie i nie wyobraża sobie, że mogłaby żyć z ojcem swojego maleńkiego synka w nieformalnym związku. Aktorka i jej ukochany Cezary Nowak - jak informuje tygodnik "Twoje Imperium" - rozpoczęli już przygotowania do ślubu. Podobno zamierzają stanąć przed ołtarzem w Wielkanoc. Chcą połączyć najważniejszą w ich życiu uroczystość z chrzcinami swego pierworodnego.

Olga Kalicka i Cezary Nowak, choć znają się już kilkanaście lat, parą są od niedawna. Uczucie wybuchło między nimi w ubiegłym roku - tuż po powrocie Czarka ze Stanów Zjednoczonych, gdzie studiował. Aktorka potwierdziła w wywiadzie, że zakochała się w mężczyźnie, który od 12 lat jest jej najlepszym przyjacielem. Fakt, że zamierza iść przez życie u jego boku, ogłosiła też na Instagramie.

Reklama

- Niedawno obchodziłam 25. urodziny. Dzięki Niemu ten wieczór był wyjątkowy i nigdy go nie zapomnę! Cuda się zdarzają, a wieloletnia przyjaźń może przerodzić się w miłość - napisała pod romantycznym zdjęciem z Cezarym.

Olga Kalicka jest przekonana, że aby związek kobiety i mężczyzny był naprawdę udany, musi opierać się przede wszystkim na przyjaźni i... namiętności.

- Kobiety potrafią być odważne, mocne i silne, a wtedy sama namiętność wystarczy. Ale przecież jesteśmy też słabe i kruche, potrzebujemy mężczyzny-przyjaciela, na którego zawsze możemy liczyć, który nas pocieszy, przytuli - powiedziała w wywiadzie.

Na początku września ubiegłego roku Olga Kalicka podzieliła się z fanami kolejną radosną nowiną - za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że oczekuje na swe pierwsze dziecko.  

Olga i Czarek zamieszkali razem zaraz po tym, jak dowiedzieli się, iż zostaną rodzicami. Podobno ukochany od razu poprosił aktorkę, by za niego wyszła, ale ona zdecydowała, by najpierw urodzić dziecko. Teraz, gdy maleństwo jest już na świecie, Olga Kalicka chce jak najszybciej zalegalizować swój związek z Cezarym Nowakiem.

Aktorka i jej partner wyznaczyli już datę ślubu. Postanowili, że wymienią się obrączkami w drugi dzień tegorocznej Wielkanocy na tej samej mszy, podczas której ochrzczony zostanie ich synek.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy