Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365621
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Olga Frycz zdobyła prawo jazdy!

Olga Frycz, czyli Ala z "M jak miłość", od czwartku może samodzielnie... kierować samochodem! Po wielu nieudanych próbach aktorka wreszcie zdała egzamin na prawo jazdy i - co ogłosiła na swojej tablicy na portalu społecznościowym - jest z tego powodu bardzo szczęśliwa.


Reklama


O tym, by samodzielnie prowadzić auto, Olga Frycz marzyła od dawna. Nie miała jednak wystarczająco dużo czasu, by uczestniczyć w zajęciach w którejś ze szkół jazdy, uczyć się przepisów drogowych i odbywać jazdy próbne pod okiem instruktora. Dopiero w zeszłym roku podczas pobytu na Mazurach, gdzie pracowała na planie "Ciszy nad rozlewiskiem", zdecydowała się zrealizować swe marzenie o zostaniu kierowcą...

Okazało się, że zdobycie prawa jazdy wcale nie jest sprawą łatwą! Olga Frycz aż osiem razy podchodziła do egzaminu z teorii... Zdać udało się jej dopiero 19 lutego.

- Właśnie za ósmym razem udało mi się zdać teorię z prawa jazdy - pochwaliła się na swojej tablicy na Facebooku.

- Chce ktoś bestseller pt. "Kierowca doskonały"? Chętnie oddam... albo spalę!!! Spalenie pewnie sprawiłoby mi więcej radości, ale pomyślałam, że jeszcze komuś może się przydać! - napisała dzień później.

Serialowej Ali z "M jak miłość" i Marysi z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" pozostał jeszcze do zdania egzamin praktyczny. Aktorka podeszła do niego 13 marca.

- Zdawałam w Olsztynie. Było super! - wyznała tuż po tym, jak otrzymała dokument świadczący, że pomyślnie przeszła przez egzamin praktyczny.

Jako jeden z pierwszych sukcesu pogratulował Oldze Antoni Królikowski, czyli Kuba z "Ciszy nad rozlewiskiem".

- Brawo! Trzymałem kciuki od rana, wiedziałem, że się uda! - napisał w komentarzu pod postem przyjaciółki.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje