Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368176
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Olga Frycz walczy o zwycięstwo w telewizyjnym show!

Olga Frycz, czyli Ala Zduńska z "M jak miłość", wróciła niedawno z Argentyny, gdzie - razem z dwunastoma innymi gwiazdami - brała udział w zdjęciach do programu "Agent Gwiazdy 2". O tym, jak wypadła, wykonując niebezpieczne zadania, przekonamy się już 14 lutego, bo właśnie tego dnia TVN rozpocznie emisję show...

Olga Frycz do niedawna kategorycznie odmawiała udziału z popularnych programach, w których gwiazdy rywalizują o nagrody w dziedzinach, które nie mają wiele wspólnego z wykonywanymi przez nie na co dzień zawodami. Aktorka kilka razy odrzuciła propozycję występu w "Tańcu z gwiazdami", kilka lat temu nie przyjęła oferty od producentów show "Jak oni śpiewają?"...

Reklama

Wyjątek zrobiła dotąd tylko dla twórców programu "Przygarnij mnie" - w 1. edycji zasiadała w jury, w 2. edycji wystąpiła w roli prowadzącej.

Olga Frycz twierdzi, że w swych zawodowych wyborach zawsze kieruje się intuicją.

- Mam intuicję i idę za nią - wyznała niedawno.

- Moja intuicja zawsze podpowiadała mi, żeby nie dać się wciągnąć za bardzo życiu celebryty. Po premierze filmu "Wszystko, co kocham" media się na mnie rzuciły. To wymagało odwagi, żeby się temu oprzeć - powiedziała w wywiadzie.

Olga Frycz twierdzi, że bywanie na imprezach i pozowanie do zdjęć na ściankach, a z tym między innymi - według niej - wiąże się udział w popularnych programach telewizyjnych, to po prostu... obciach.

- Szkoda mi czasu na "bywanie". Szkoda mi też nerwów, bo potem piszą, że byłam źle ubrana i nieuczesana. A ja nie widzę sensu, by przed pójściem do kina, biec do fryzjera - mówi.

To, że zdecydowała się na udział w 2. edycji show "Agent Gwiazdy", Olga Frycz bardzo długo trzymała przed fanami w tajemnicy. W czasie pobytu w Argentynie przeprosiła obserwujących jej profil na Instagramie za to, że nie zamieszcza żadnych nowych postów.

- Jestem na końcu świata! Tęsknię za domem, ale póki co nie wracam, bo u Was jest zimno i pada, a u mnie jest słoneczko - napisała.

O główną nagrodę w programie TVN Olga Frycz walczyć będzie m.in. z Alanem Anderszem i Markiem Włodarczykiem. Czy to ona okaże się tytułowym Agentem? W ilu odcinkach show ją zobaczymy? Czy udało się jej dojść do finału? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero za kilka tygodni. Na 1. odcinek "Agenta Gwiazdy 2" TVN zaprasza już 14 lutego o godzinie 21.30.

Przypomnijmy, że 1. edycję programu wygrał Antoni Królikowski, czyli serialowy mąż Olgi Frycz z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje