M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 312443
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Olek wyrzuci Anetę ze swojego życia!

Wkrótce życie Olka (Maurycy Popiel) – zarówno prywatne, jak i zawodowe - zostanie wywrócone do góry nogami. Podczas bójki dozna poważnego urazu i sprawność jego ręki w przyszłości stanie pod dużym znakiem zapytania. Do tego pozna wszystkie grzeszki Kryńskiej (Ilona Lewandowska)i każe jej się wynieść ze swojego mieszkania i życia.

Zdradzamy, że w 1358. odcinku "Emki“ (emisja 12 marca w TVP2), mając świadomość zagrożenia Magdy (Anna Mucha), Chodakowski omyłkowo uzna mężczyznę stojącego obok auta Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) za furiata, który groził dziewczynie.

Reklama

W konsekwencji zaatakuje "podejrzanego", choć ten będzie całkiem niewinny (okaże się jej sąsiadem).

Pechowo w trakcie bójki lekarz dozna poważnego urazu ręki, przez co będzie musiał zrezygnować z operacji życia, która miała być transmitowana w Internecie.

Uraz na całe życie?

Po dodatkowych badaniach ordynator poinformuje go, że doszło do złamania nasady dolnej kości promieniowej. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek będzie mógł jeszcze operować!

Tymczasem Aneta, zamiast ukochanego wspierać, cały czas będzie robiła mu wymówki za jego głupotę, która doprowadziła do kontuzji.

Oczywiście będzie też wściekła na Magdę, bo to jej lekarz chciał pomóc.

Wszystkie grzeszki

Mniej więcej w tym samym czasie Iwona (Weronika Bartold)  zdradzi Chodakowskiemu, że zerwała z nim przez Anetę, która groziła, że pokaże ich zdjęcia jej mężowi (a ponieważ oboje brali akurat rozwód, pielęgniarka bała się, że mąż wykorzysta jej zdradę w sądzie i odbierze jej dzieci).

Wzburzony Olek od razu pojedzie do domu i oznajmi Kryńskiej, że ma się jak najszybciej wyprowadzić.

Odkryje też przy pomocy znajomego informatyka, że negatywne komentarze na jego temat wysyłano tylko z jednego adresu IP - należącego właśnie do Anety...


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje