Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368160
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Olek i Magda zostaną wkrótce rodzicami?

Zduńscy spotykają złodzieja, Budzyński flirtuje… a Magda i Olek myślą o dziecku.


Reklama


W kolejnych odcinkach Paweł i Ala wciąż będą walczyć z długami.

Załamany, Zduński wyzna w końcu bratu: - W nocy nie śpię, tylko główkuję, jak się z tego bagna wydobyć...(...) I wiem jedno: jestem cholernym nieudacznikiem! Nie potrafię zabezpieczyć swojej rodziny, rozumiesz? Twój brat jest pieprzonym bankrutem!

Piotrek wspólne z Kingą od razu zaproponuje pożyczkę. Kilka godzin później w bistro dojdzie jednak do kradzieży... I w ciągu paru minut Paweł straci wszystkie pieniądze, które zgromadził na spłatę długów! Kto zdradzi jego zaufanie i okaże się złodziejem?

Tymczasem Zuza wyzna Kindze, że jej brat Michał wrócił w końcu do Polski - po tym, jak został ciężko ranny na wojnie. I poprosi Zduńską, by pomogła jej zatrzymać Marszałka w kraju.


- Uwielbiam mojego brata, ale to kawał cholery. I jeśli mi oznajmi, że po tym wszystkim, co się stało, zamierza znowu wrócić do Syrii... to go uduszę własnymi rękami! Proszę cię... Nie zostawiaj mnie z tym samej!

Problemy czekają też Budzyńskiego. Prawnik zacznie w pracy flirtować z nową koleżanką - Weroniką... i w biurze od razu pojawią się złośliwe plotki. A Werner, obserwując przyjaciela w akcji, skomentuje krótko:

- Ciekawy przypadek nagłego zidiocenia...

Czy o nowej "przyjaciółce" męża dowie się także Marta - i znów wybuchnie zazdrością?

A co u Magdy i Olka?

Aleksandra zmusi syna, by zaprosił ją na kolację... Tak, by mogła jego narzeczoną lepiej poznać... i ocenić.

Marszałkówna, po rozmowie z przyszłą teściową, będzie załamana.

- Nagle do mnie dotarło, że... jestem cholerną egoistką. Jesteś młodszy, chcesz mieć dzieci, to zrozumiałe, a ja... Dzieci już mieć nie mogę. To chyba nie ma sensu...

Jednak Olek kolejny raz ukochaną zaskoczy... I wyzna, że myśli o adopcji! 


- Damy dziecku dom, wsparcie, start w przyszłość... Będziemy je kochali, jak umiemy najlepiej. Przed nami pewnie wiele trudnych momentów, ale razem... damy radę, zobaczysz!

Czy Olek i Magda zostaną wkrótce rodzicami?

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje