M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 347998
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odkrywamy tajemnice jesiennych odcinków

Gwiazdy dzielą się swoimi fotografiami z planu na Instagramie oraz udzielają wywiadów, w których zdradzają szczegóły jesiennych odcinków!

Ewa odchodzi razem z Markiem?

Czy wraz ze zniknięciem z sagi Mostowiaków Marka, zniknie wraz z nim jego ukochana żona? Pewien fakt wskazuje właśnie na taki rozwój wydarzeń.

Reklama

19 czerwca pojawiły się plotki, że wraz ze zniknięciem z serialu Marka, odejdzie też jego serialowa żona, Ewa, grana przez Dominikę Kluźniak. Ze słów aktora wynika, że w emitowanych w listopadzie odcinkach, małżeństwo Mostowiaków ma wyjechać do Dublina. Będzie to związane z kryzysem w rodzinie, spowodowanym romansem Uli (Iga Krefft) z przestępcą.

 - Poczułem, że czas na zmiany. Nie odchodzę do innej produkcji, ruszam w nieznane. W scenariuszu Marek wraz ze swoją żoną Ewą wyjeżdża z Polski do Dublina, co oznacza, że zawsze mogą wrócić - powiedział Kacper Kuszewski.

Dominika Kluźniak nie odniosła się jeszcze oficjalnie do plotek o przyszłości jej bohaterki.


Kinga ma dziecko z... teściem?!

Na Instagramie Roberta Moskwy pojawiło się zdjęcie z dwuznacznym podpisem... Widzimy na nim widzimy ciężarną Kingę (Katarzyna Cichopek) ze swoim teściem Arturem (Robert Moskwa). Aktor opatrzył fotografię hashtagami "dziecko w drodze", "piękny brzuszek" oraz... "ojciec czy dziadek?"!

Czyżby oznaczało to, że to nie Piotrek (Marcin Mroczek) jest biologicznym ojcem dzieci, jakie nosi pod sercem Zduńska?

Przypomnijmy, że w odcinkach emitowanych tuż przed wakacjami Kinga zapragnęła po raz trzeci zostać matką. Jej mąż odniósł się do tego sceptycznie. Doszło do kuriozalnej sytuacji, w której Piotr ukrywał się przed opętaną żądzą Kingą.

Z kim zaszła w ciążę Zduńska? Odpowiedź na to pytanie poznamy we wrześniu!

Czego dowiedzieliśmy się ze zdjęć do czołówki?

Trwają prace na planie "M jak miłość". Aktorzy nagrywają właśnie nową czołówkę do serialu. Na Instagramie podzielili się swoimi zdjęciami.

Adriana Kalska zamieściła zdjęcie z Mikołajem Roznerskim. Czyżby oznaczało to, że Iza i Marcin będą w końcu razem? Fanów Lewińskiej może niepokoić obecność Marii Pawłowskiej (serialowa Ania). Dziewczyna nie zamierza poddać się bez walki.

Natomiast Barbara Kurdej-Szatan nagrywała swoje czołówkowe sceny z... Pawłem Delągiem, czyli serialowym Michałem. Na planie nie zauważyliśmy obecności Rafała Szatana, który jesienią wcieli się w pianistę zainteresowanego Asią. Romansu jednak nie będzie?

Nie zaskoczyły za to ujęcia Anny Muchy i Krystiana Wieczorka - para nagrała sceny razem, co oznacza, że w związku Madzi i Andrzeja wszystko będzie się układać.

Podobnie u Marzenki i Andrzejka (Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński), którzy także wystąpili razem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje