M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392425
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek specjalny i wielki powrót Kacpra Kuszewskiego

"M jak miłość" szykuje nie lada niespodziankę dla swoich widzów. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek zdradzili, że powstaje specjalny odcinek serialu, w którym pojawi się też dawno niewidziana postać. Czyżby szykował się wielki powrót Kacpra Kuszewskiego do "M jak miłość"?

Kacper Kuszewski w "M jak miłość"

Kacper Kuszewski znów pojawi się w "M jak miłość". Informację o tym, że Marek Mostowiak ponownie zawita do Grabiny, przekazała Katarzyna Cichopek.

Odtwórczyni roli Kingi Zduńskiej "przemyciła" na Instagramie kilka filmików prosto z planu "M jak miłość", rozmawiając m.in. właśnie z Kuszewskim. Wiele wskazuje na to, że jedyny syn Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) zasili obsadę specjalnego, świątecznego odcinka "Emki", który właśnie jest realizowany.

Reklama

"Dzisiaj drugi dzień nagrywania świątecznego odcinka 'M jak miłość'. Zobaczcie, kto przyjechał z Australii!" - relacjonowała w czwartkowy poranek wyraźnie uradowana aktorka, podchodząc do Kacpra Kuszewskiego.

"Dzień dobry. Tak! Prosto od kangurów!" - dodał serialowy Marek, prezentując się w eleganckim wydaniu.

We wspomnianym nagraniu Kacper Kuszewski zaprezentował się w nieco innym niż dotąd wydaniu, stawiając m.in. na zarost inną nową fryzurę.

"M jak miłość": Kacper Kuszewski jako Marek Mostowiak

Kacper Kuszewski występował w "M jak miłość" od samego początku, a grany przez niego Marek był "niepokornym duchem". Barbara i Lucjan drżeli o przyszłość syna, który związał się z przebiegłą Hanką (Małgorzata Kożuchowska).

Z czasem zarówno młody Mostowiak, jak i jego żona przeszli wewnętrzną przemianę, tworząc ciepły i pełen miłości dom dla ich dzieci: Natalii (Marcjanna Lelek), Uli (Iga Krefft) oraz Mateusza (Krystian Domagała). Rodzinną sielankę przerwała śmierć Hanki Mostowiak, która była olbrzymim ciosem dla całego rodu Mostowiaków.

Finalnie Marek związał się z Ewą (Dominika Kluźniak), z którą wyjechał do Australii. Właśnie po takie rozwiązanie sięgnęli scenarzyści "M jak miłość", zostawiając Kacprowi Kuszewskiemu "otwartą furtkę". Sam aktor zniknął z produkcji w 2018 roku, po 18 latach grania Marka Mostowiaka. Teraz wiele wskazuje na to, że gwiazdor znów zasili szeregi obsady, pojawiając się w specjalnym odcinku.

"M jak miłość": Odcinek specjalny

Czy Marek Mostowiak zostanie w Grabinie na dłużej? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że produkcja planuje dla coś wyjątkowego! Aktorzy występujący w "Emce" uchylili rąbka tajemnicy, wspominając m.in. o świątecznej odsłonie serialu.

"Szykujemy specjalny odcinek Emki na Święta Bożego Narodzenia. Będzie ciekawie i pojawią się niespodzianki" - zdradził Marcin Mroczek, czyli serialowy Piotr Zduński, dodając w jednej z relacji: "Pierwszy raz coś takiego nagrywamy. Święta w rodzinie Mostowiaków i Zduńskich".

Także Katarzyna Cichopek wcześniej wspomniała m.in. o tym, że w specjalnej odsłonie widzowie "M jak miłość" zobaczą aktorów, których dawno nie było na planie: "Święta w Grabinie to najpiękniejsze święta. Nagrywamy odcinek specjalny - świąteczny, wigilijny. Będzie mnóstwo aktorów na planie - takich, których też od dłuższego czasu nie widzieliście".


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Kacper Kuszewski | M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy