M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392425
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1802. Przeżyje chwile grozy. Jego córka trafi do szpitala

W 1802. odcinku "M jak miłość (emisja 30 kwietnia o godz. 20.55 w TVP2) Maja (Laura Jankowska), córka Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), będzie miała wypadek: spadnie ze schodów podczas balu kostiumowego i trafi do szpitala. Lekarz weźmie Kamę (Michalina Sosna) za mamę dziewczynki.

Tego feralnego dnia Chodakowski rankiem odkryje, że jego ukochana nie spała całą noc, by uszyć dla Mai sukienkę na bal kostiumowy w domu kultury. Za to Szymek (Stanisław Szczypiński) będzie tak niezadowolony ze stroju, który kupili mu Iza z Radkiem, że ostatecznie - również z pomocą Kamy - przebierze się za detektywa.

- Uszyłaś takie cudo w jedną noc?! (...) Mówiłem ci już, że jesteś niesamowita? - zasypie Kamę komplementami detektyw.

- Coś tam kiedyś wspominałeś... - żartobliwie odpowie była striptizerka, tłumiąc ziewanie.

"M jak miłość": Odcinek 1802. Maja spadnie ze schodów na balu kostiumowym

Na bal  dzieci zawiezie babcia Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska). Niestety, podczas zabawy dojdzie do wypadku: Maja spadnie ze schodów, przez co trafi do szpitala. Gdy spanikowana Chodakowska nie będzie mogła dodzwonić się do Marcina, wezwie na pomoc Kamę. 

Reklama

- Może gdybym nie zagadała się ze znajomą i przypilnowała dziecka, to nic by się nie stało - zacznie obwiniać się Aleksandra.

 - To nie jest niczyja wina. Wypadki się po prostu zdarzają. A poza tym przecież z dziećmi byli opiekunowie, prawda? - pocieszy ją Kama, gdy będą czekały na wynik badania tomograficznego.

"M jak miłość": Odcinek 1802. Kama wzięta za matkę Mai

Lekarz prowadzący Mai będzie pewien, że Kama jest jej mamą i to właśnie jej przekaże diagnozę:

- Badanie tomograficzne mózgu niczego niepokojącego nie wykazało, a że nie doszło do utraty przytomności, to możemy wykluczyć wstrząśnienie mózgu. Jednak chciałbym, żeby córka profilaktycznie została na oddziale.

- Rozumiem, panie doktorze... - oszołomiona Kama nie sprostuje pomyłki.

- Zostanie na obserwacji, tak na wszelki wypadek, ale spokojnie, nic nie wskazuje na to, żebyśmy mieli jakiekolwiek powody do zmartwień - poinformuje lekarz.

Kama i Aleksandra odetchną z wielką ulgą.

- Maja zostaje do jutra na obserwacji, ale tylko na wszelki wypadek, bo wszystko jest okej, nie martw się. Nic jej się nie stało. Naprawdę wszystko jest w porządku - usłyszy detektyw Chodakowski, gdy w końcu zdoła dotrzeć do szpitala.

Zatroskany Marcin spojrzy na Maję, a potem bez słowa, mocno, z wielką czułością przytuli Kamę do siebie.

"M jak miłość": Odcinek 1802. Kiedy i gdzie emisja?

Zdradzamy, że 1802. odcinek "M jak miłość zostanie wyemitowany we wtorek  30 kwietnia o godz. 20.55 w TVP2.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy