M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392171
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1798. Przyzna się do romansu. Co na to jego rodzina?

W 1798. odcinku "M jak miłość (emisja 16 kwietnia o godz. 20.55 w TVP2) Lisiecki (Arkadiusz Smoleński) w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Natalce (Dominika Suchecka), że z milionerką Dorotą (Iwona Rejzner), której sprawę przydzieli jej komendant (Patryk Szwichtenberg), łączy go intymna relacja.

Pierwszą sprawą, jaką komendant powierzy nowo zatrudnionej w komisariacie Lipnicy sierżant Mostowiak, będzie prowadzenie śledztwa w związku ze stalkerem, który prześladuje Kawecką. Tym sposobem Natalia ponownie będzie musiała odwiedzić milionerkę, która - powodowana zazdrością o Bartka - nie darzy jej przesadną sympatią. Przypomnijmy, że ostatnio potraktowała ją wyjątkowo chłodno, nie wpuszczając jej za nawet próg swego okazałego domu.

Tym razem Kawecka przyjmie sierżant Mostowiak z szacunkiem należnym policjantce w mundurze, zwłaszcza że Natalia przyjdzie do niej w konkretnym celu: żeby zabezpieczyć nowe dowody, czyli ślady pozostawione przez mężczyznę, który podglądał milionerkę z ogrodu. Podczas wizyty w rezydencji gospodyni obecny będzie jej kochanek - Lisiecki.

Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1798. Szczere wyznanie Lisieckiego

W tych okolicznościach Bartek uzna, że ukrywanie prawdy przed szwagierką nie ma sensu i w końcu zdobędzie się na szczerość.

- Sam nie wiem, kiedy i jak do tego doszło, ale Dorota nagle stała się dla mnie kimś ważnym. Kilka razy bardzo mi pomogła. Cenię ją, no i wiesz... Podoba mi się - wyzna.

- Bartek... Wszystko jest w porządku! Nie musisz się przede mną tłumaczyć, ja cię nie oceniam. Tobie to pasuje, jej też i super! - skomentuje Natalia.

Czy reszta rodziny Mostowiaków z podobną łagodnością przyjmie newsa o romansie Lisieckiego z Kawecką?

"M jak miłość": Odcinek 1798. Kiedy i gdzie emisja?

Zdradzamy, że 1798. odcinek "M jak miłość zostanie wyemitowany we wtorek 16 kwietnia o godz. 20.55 w TVP2.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy