M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392171
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1796. Między Anetą i Olkiem będzie coraz goręcej. Aż do tego momentu

Cierpliwość Anety jest już na wykończeniu, a Olek tylko podkręca atmosferę. Sytuacja odwróci się, gdy na horyzoncie pojawi się Wojtek - dawny przyjaciel sprzed lat, którego kobieta zaprosi na kolację. Czy będzie jeszcze goręcej?


W 1796 odcinku "M jak miłość" cierpliwość Anety do Olka będzie się wyczerpywać, a konflikt przybierze na siłę. Wciąż będzie zazdrosna o pozycję Chodakowskiego w szpitalu, o jego flirty, ale sytuacja się zmieni, gdy w szpitalu pojawi się Wojtek. A gdyby tego było mało, para otrzyma informację o wypadku, który zmieni wszystko. 

"M jak miłość": Odcinek 1796: Nowe zagrożenie dla związku

Stażystka Edyta wciąż będzie bardzo blisko Olka, co nie bezie podobało się Anecie, ale gdy w szpitalu pojawi się nowy ortopeda dziecięcy, to Chodakowski zacznie obawiać się o swój związek. Jak się szybko dowie, nowy lekarz jest dawnym przyjacielem Anety, z którym dobrze będą się dogadywać. 

Reklama

Sytuacja się zaogni, gdy Olek zobaczy, jak Aneta czule wita się z Wojtkiem, a będzie jeszcze gorzej, gdy okaże się, że jego żona zaprosiła nowego lekarza na kolację, a także jak wyjdzie na jaw, że Wojtek był kiedyś zakochany w kobiecie. 

"M jak miłość": Będzie gorąco

Olek zażąda od Anety wyjaśnień, atakując ją, że nie zapytała go o zdanie w sprawie kolacji, a kobieta nie będzie mu dłużna, wyrzucając niejasne stosunki ze stażystkami. 

"- Nie bądź znowu taka zazdrosna — zaśmieje się Olek. 

- Nie jestem zazdrosna, tylko wściekła! Wyszłam za mąż za fajnego, normalnego faceta, a w domu mam zakochanego w sobie narcyza!" 

Ale do kolacji nie dojdzie! Dlaczego? Wojtek będzie miał wypadek! Nawet w tej sytuacji Chodakowski nie będzie mógł się powstrzymać od złośliwych uwag, co jeszcze bardziej rozwścieczy Anetę. 

"M jak miłość": Kiedy zobaczymy 1796 odcinek?

Odcinek 1796 będziemy mogli zobaczyć 9 kwietnia o 20:55 w TVP2. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy