M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392007
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1768. Odnajdą zaginioną? Szokująca decyzja

W 1768. odcinku "M jak miłość" (emisja 19 grudnia o godz. 20.55 w TVP2) Kiemlicz (Bartłomiej Nowosielski) nie przestanie szukać ukochanej żony Jagody (Katarzyna Kołeczek), która na własne żądanie wypisze się ze szpitala i przepadnie bez wieści. Niestety, nowy komendant lokalnej policji Adam Karski (Patryk Szwichtenberg), kuzyn Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), nieoczekiwanie odwoła poszukiwania zaginionej, bo uzna, że po prostu odeszła od męża i nic nie wskazuje na zagrożenie jej życia.

Tadeusza w poszukiwaniach Jagody cały czas będzie wspierał teść Staszek (Sławomir Holland).

"M jak miłość": Odcinek 1768. Oskarżenia pod adresem Kiemlicza

Za to Modry (Stefan Friedmann), wuj zaginionej, wpadnie w taką panikę, że o wszystkie problemy, jakie ją spotkały (pożar, rany, oszpecające blizny i zniknięcie), obwini sadownika. Później senior wyzna Barbarze (Teresa Lipowska), że żałuje swoich słów wypowiedzianych pod wpływem emocji. W końcu też przeprosi Tadka.

Z kolei Magda (Anna Mucha) spróbuje pocieszyć Kiemlicza, tłumacząc mu, że być może Jagoda po prostu potrzebuje czasu, by ochłonąć - tak, jak ona po skoku w bok Andrzeja (Krystian Wieczorek) z Julią (Marta Chodorowska).

Reklama

Natomiast Maria (Małgorzata Pieńkowska) zasugeruje sadownikowi, że jego druga połówka musi zaleczyć blizny - nie tylko zewnętrzne, ale przede wszystkim te na psychice. Podpowie mu, by nagrał filmik, w którym wyzna swoje uczucia i następnie opublikował go w sieci - bo dzięki temu może uda mu się dotrzeć do Jagody.

"M jak miłość": Odcinek 1768. Gdzie ukryła się Jagoda?

Tymczasem Popławski odkryje, że nowy komendant w Lipnicy Adam Karski podjął decyzję o odwołaniu poszukiwań zaginionej Jagody. Powód? Uznał, że po prostu odeszła od męża i nic nie wskazuje na zagrożenie jej życia.

Los jednak sprawi, że Karski przypadkiem podsłucha rozmowę Staszka z Rafałem (Jakub Kucner), z której dowie się, że zaginiona to córka Popławskiego. Wtedy uruchomi swoje kontakty i ustali - lokalizując jej telefon - że Jagoda przebywa w siedlisku należącym do Chodakowskiej. Okaże się, że Magda zgodziła się ją ukryć.

Staszek pojedzie na miejsce i spróbuje namówić córkę, by odezwała się do szalejącego z rozpaczy Tadeusza, ale ona zagrozi, że znów ucieknie. Wtedy Popławski obieca, że nie zdradzi zięciowi, że ją odnalazł.

Jeszcze później Magda pokaże Jagodzie nagrany przez Tadeusza filmik, który poruszy ją do żywego. Czy zdecyduje się wrócić do męża?

"M jak miłość": Odcinek 1768. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1768. odcinek sagi rodu Mostowiaków zobaczymy we wtorek 19 grudnia o godz. 20.55 w TVP2. 

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy